Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Tak będzie wyglądał serwis transakcyjny i aplikacja BZ WBK po rebrandingu. Pierwsze zrzuty

Już w sobotę po godz. 12 będziecie mogli zalogować się na konto na stronie Santander.pl. Aplikacja mobilna zyska nowy wygląd najpóźniej w poniedziałek

Bank BZ WBK przygotowuje się do rebrandingu. Efekty jego prac będziecie mogli sprawdzić już w najbliższy weekend, kiedy serwis informacyjny oraz system transakcyjny zyskają nowy wygląd. Natomiast aktualizacja aplikacji mobilnej pojawi się najpóźniej w poniedziałek. Przy okazji bank wprowadzi do niej parę ciekawych zmian funkcjonalnych. Ale po kolei.

Przeczytajcie także: BZ WBK zmienia się w Santander

Jeśli chodzi o portal informacyjny BZ WBK, to w wyniku rebrandingu na Santander oprócz logotypu niewiele się w nim zmieni. Podobnie będzie, jeśli idzie o stronę logowania. Nieco więcej nowości znajdziecie na stronie po zalogowaniu na konto. Strona ta zostanie odświeżona, stanie się jeszcze "lżejsza" niż dotychczas. Nowym elementem będą ikony funkcjonalne pozwalające przejść do określonych usług, np. automatycznego oszczędzania. Strona ta będzie wyglądała tak:

Natomiast jeszcze więcej nowości znajdziecie w aplikacji mobilnej BZ WBK, która po nowemu nazywać się będzie Santander mobile. Zamiast ikony BZ WBK zyska ona ikonę z logo Santandera i literami PL, które mają odróżnić aplikację polskiego Santandera od apek banku oferowanych klientom na innych rynkach. Przedstawiciele BZ WBK podkreślają, że klienci nie będą musieli instalować nowej aplikacji. Wystarczy, że wgrają aktualizację. Rebrandingowi podlegać będą także aplikacje iBiznes24 dla klientów firmowych oraz Inwestor mobile.

Przeczytajcie także: Terminalazacja urzędów już pod skrzydłami Polski Bezgotówkowej

Na stronie logowania aplikacji centralne miejsce zajmie logo Santandera. Poniżej znajdzie się ikona z powiadomieniami oraz skrót do sklepu z biletami komunikacyjnymi i parkingowymi. Niżej umiejscowiono przycisk do generowania kodów Blik a jeszcze niżej przycisk logowania. Na samym dole natomiast kolejna nowinka w BZ WBK, czyli dolne menu. Strona logowania do aplikacji Santandera będzie wyglądała tak:

W środku aplikacji zmian będzie już mniej, aczkolwiek na kilka trzeba zwrócić uwagę. Przede wszystkim zgodnie z postulatami klientów funkcja wylogowania powędrowała na samą górę hamburger menu. Przedstawiciele banku podkreślają, że samo hamburger menu na razie zostaje, ale pewnie w niedługim czasie większość jego funkcji przejmie dolne menu.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies