Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BZ WBK zmienia się w Santander. Jest już nowa strona internetowa wraz z odpowiedziami na pytania o rebranding

Nazwa BZ WBK ma zniknąć raz na zawsze jeszcze w tym miesiącu

Santander bank jaki chcesz. To hasło, którym witani są internauci wchodzący na nową stronę internetową santander.pl. Znalazły się już tam najważniejsze informacje na temat zmian, jakie w najbliższych dniach przejdzie BZ WBK w trakcie rebrandingu na Santander Bank Polska. O pojawieniu się strony doniósł jeden z czytelników Cashless. Stronę możecie zobaczyć klikając tutaj.

BZ WBK pisze więc na nowej stronie, że proces rebrandingu dotyczy zmiany nazwy banku umieszczonej m.in. na oddziałach, bankomatach, dokumentach, w serwisach internetowych i aplikacjach mobilnych. Przy okazji zmieni się także wygląd placówek oraz siedziba banku, z wrocławskiej na warszawską. Ponadto domena bzwbk.pl zmieni się w santander.pl i w związku z tym w certyfikacie bezpieczeństwa strony pojawi się Santander Bank Polska a w adresach poczty elektronicznej po @ znajdzie się santander.pl.

Przeczytajcie także: Ostatnie dni z marką BZ WBK

W związku ze zmianą nazwy BZ WBK na Santander nie zmienią się jednak umowy zawarte z nim przez klientów, więc nie wymagają one aneksowania. Na dotychczasowych warunkach pozostaną też zasady kredytowania oraz korzystania z innych produktów i usług oferowanych przez BZ WBK. Nie zmienią się numery rachunków, numery, PIN-y i daty ważności kart, hasła do bankowości internetowej, a karty z logo BZ WBK pozostaną w użytku do końca ich daty ważności.

Przeczytajcie także: Tak teraz będą wyglądały oddziały BZ WBK

BZ WBK przypomina ponadto, że na polskim rynku działa Santander Consumer Bank, który ma tego samego właściciela co on. Po rebrandingu Santander Bank Polska oraz Santander Consumer Bank pozostaną oddzielnymi instytucjami działającymi w oparciu o własne licencje. SBP będzie bankiem uniwersalnym tak jak dziś BZ WBK. SCB, tak jak dotychczas, koncentrować się będzie na oferowaniu kredytów konsumenckich. Oba banki nie będą obsługiwać wzajemnie swoich produktów.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies