Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Przelewy ekspresowe wreszcie dostępne dla klientów Citi. Niestety, bank każe sobie za nie dość dużo płacić

Zgodnie z nową tabelą opłat i prowizji klienci Handlowego mogą już zlecać przelewy w systemie Express Elixir

O tym, że Handlowy zamierza udostępnić klientom indywidualnym przelewy ekspresowe w systemie zarządzanym przez KIR, wiadomo od kilku miesięcy. Pierwotnie klienci mieli mieć możliwość korzystania z tej usługi już w I kw. bieżącego roku. Niedawno na podstawie doniesień czytelników napisałem, że od pewnego czasu posiadacze rachunków w Citi mogą już odbierać ekspresy, choć wciąż nie mogli jeszcze ich zlecać. Aż do teraz.

Przeczytajcie także: Mocna oferta Citi Handlowego

Na stronie internetowej Handlowego możecie znaleźć już nową tabelę opłat i prowizji dla klientów indywidualnych a w niej przelewy Express Elixir. Niestety, nie są tanie – powiem więcej, są droższe niż u konkurencji, gdzie zwykle kosztują 5 zł a w niektórych bankach, jak np. w BZ WBK, już wkrótce staną się bezpłatne. W Citi za darmo będą je mieli tylko, przy zleceniach internetowych, posiadacze kont Citigold Private Client. Użytkownicy rachunków Citigold będą płacić za ekspres każdorazowo 5 zł. W pakiecie Citi Priority przelew taki będzie kosztować 10 zł a użytkowników rachunku CitiKonto – aż 15 zł.

Przeczytajcie także: Pekao kończy przygodę z portmonetką PeoPay

Przy okazji trzeba dodać, że Bank Handlowy od dłuższego czasu oferował już przelewy w systemie Express Elixir klientom korporacyjnym. Jak powiedziano mi w biurze prasowym Citi w Polsce, klienci indywidualni mogą korzystać z tego rozwiązania w tych samych godzinach co firmy, a więc w dni powszednie od 7 do 18. W soboty, niedziele i święta przelewów ekspresowych nie będą mogli zlecać.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies