Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
AKTUALIZACJA
Opaska płatnicza od mBanku za darmo. Spieszcie się – do wzięcia tylko 2 tys. sztuk

Nowy gadżet charakteryzuje się zerową prowizją za wydanie oraz brakiem opłaty za korzystanie przez trzy lata

Kilka tygodni temu w regulaminie i cenniku mBanku pojawił się nowy instrument, a więc opaska płatnicza. Wtedy jednak instytucja zastrzegła, że gadżetu, którego wydanie kosztować będzie 50 zł, nie można jeszcze zamówić, a jego pojawienie się w ofercie zostanie ogłoszone oddzielnym komunikatem. Dziś natomiast mBank poinformował, że o opaskę można już wystąpić. Przy tym przygotowano promocję, w ramach której zamówienie i korzystanie z niej będzie przez trzy lata (to okres ważności opaski) całkowicie bezpłatne.

Przeczytajcie także: mBank wprowadza opaskę płatniczą

Jak powiedziano mi w biurze prasowym mBanku, instytucja chce sprawdzić, jak w dobie portfeli cyfrowych takich jak Apple Pay czy Google Pay opaska płatnicza zostanie przyjęta przez klientów. Stąd promocja i limitowana seria dwóch tysięcy gadżetów do odebrania za darmo. Spieszcie się zatem z zamówieniem, by dostać opaskę i móc z niej korzystać bezpłatnie. Ważne, że jest ona połączona z rachunkiem osobistym w mBanku. Aby więc móc ją zamówić, trzeba być klientem tej instytucji. Wniosek o gadżet można złożyć na stronie mbank.pl/opaska.

Przeczytajcie także: Terminale Polski Bezgotówkowej w ofercie Idei

Bezpłatna opaska płatnicza to jedna z niespodzianek przygotowana przez mBank z okazji zbliżającego się festiwalu Pol’and’Rock. Festiwal ten zastąpi organizowany dotychczas przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Przystanek Woodstock. mBank będzie mecenasem odbywającej się w ramach festiwalu Akademii Sztuk Przepięknych. Przypomnę, że od jesieni ubiegłego roku mBank jest partnerem bankowym fundacji Jerzego Owsiaka.

AKTUALIZACJA

Czytelnicy donoszą, że limit 2 tys. opasek już się wyczerpał. Informację potwierdziło biuro prasowe mBanku - opasek już niestety nie ma.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies