Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Idea też będzie sprzedawać terminale od Polski Bezgotówkowej. Bank wprowadzi do oferty urządzenia Planet Pay

W ramach projektu realizowanego przez Polskę Bezgotówkową, małe i średnie firmy mogą korzystać z POS-ów przez rok za darmo

Idea Bank i firma IT Card, właściciel marki Planet Pay, nawiązali współpracę, w ramach której będą dystrybuować terminale płatnicze, także w ramach realizowanego przez fundację Polska Bezgotówkowa programu rozwoju sieci akceptacji kart. Sprzedaż urządzeń ruszy w najbliższy poniedziałek 28 maja.

Przeczytajcie także: Opaski płatnicze trafią do Warszawy

Jak wynika z informacji przekazanych przez IT Card, Idea Bank będzie sprzedawać terminale Planet Pay zarówno za pośrednictwem swojej strony internetowej, jak i przez doradców w oddziałach. Do klientów trafią urządzenia Verifone oznaczone kodem VX520 oraz VX675. Bank natomiast podkreśla, że równolegle w jego ofercie pozostaną terminale dotychczasowych partnerów, a więc Elavonu i SumUp.

Przeczytajcie także: Terminale znajdą się w stołecznych tramwajach

Przypomnę, że w ramach programu rozwoju sieci akceptacji płatności bezgotówkowych, realizowanego przez Polskę Bezgotówkową, małe i średnie firmy mogą ubiegać się o maksymalnie trzy terminale płatnicze. Ich używanie, jak i rozliczanie przyjmowanych w nich transakcji do kwoty 100 tys. zł jest bezpłatne. Warunkiem otrzymania urządzenia jest brak akceptacji kart w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies