Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Horyzonty Bankowości już za trzy tygodnie. W programie m.in. konferencja Płatności Mobilne

Wydarzenie zakończy się galą, podczas której ogłoszone zostaną wyniki rankingu największych banków w Polsce

Horyzonty Bankowości to wydarzenie organizowane przez Związek Banków Polskich, składające się z kilku równorzędnych konferencji, wśród których znajdują się m.in. Forum Strategii Bankowych oraz Płatności Mobilne. W tym roku odbędzie się już po raz siódmy, a serwis Cashless objął je patronatem medialnym. Zapraszam na Horyzonty Bankowości 12 czerwca do hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Przeczytajcie także: Garmin Pay wkrótce w PKO

Konferencja Płatności Mobilne, która z racji tematyki może najbardziej zainteresować czytelników Cashless, rozpocznie się od wystąpienia Piotra Płoszajskiego, profesora Szkoły Głównej Handlowej. Przedstawiciel SGH podczas swojego wykładu postawi prowokacyjną tezę, że transformacja cyfrowa instytucji finansowych nie ma już znaczenia. W programie konferencji są także panele dyskusyjne, w których udział zapowiedzieli m.in. Maciej Maciejewski z Inkubatora Innowacji Visy, Jacek Kinecki z firmy PayPro, Wojciech Pantkowski z ZBP, Daria Pawęda z Aliora czy Bartosz Zborowski z Pekao.

Przeczytajcie także: Raiffeisen Polbank udostępnił Google Pay

Szczegółowy program Horyzontów Bankowości i wchodzących w ich skład konferencji wraz z listą zaproszonych prelegentów możecie znaleźć tutaj. Na stronie wydarzenia znajdziecie także formularz rejestracyjny. Tradycyjnie Horyzonty Bankowości zakończą się galą, podczas której ogłoszone zostaną wyniki rankingu największych banków w Polsce Miesięcznika Bank. Zapraszam.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies