Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cinkciarz próbuje swoich sił w e-commerce. Wprowadza rozwiązanie do płatności w sklepach internetowych

CinkciarzPay to już drugi "pay" w portfolio firmy znanej z kantoru internetowego

Spółka poinformowała dzisiaj o wprowadzeniu do swojej oferty nowego rozwiązania, czyli systemu do płatności internetowych CinkciarzPay. Propozycja kierowana jest zarówno do sklepów internetowych, które chciałyby zaoferować swoim klientom nowy sposób dokonywania transakcji, jak i do klientów indywidualnych, którzy dzięki niej mają zyskać kolejną metodę płatności w środowisku e-commerce. W przyszłości CinkciarzPay ma trafić także do sklepów stacjonarnych.

Przeczytajcie także: Cinkciarz wprowadza Conotoxia Pay

Jak wynika z informacji zamieszczonych na stronie internetowej spółki, CinkciarzPay umożliwia dokonywanie płatności w 24 walutach po założeniu konta w systemie. Przed wykonaniem transakcji konto należy zasilić jedną z wybranych przez siebie walut. Następnie pieniądze można wymienić na inną i płacić w walucie sklepu unikając wysokich kosztów związanych z transakcją w dolarach czy euro. Aby klient mógł dokonać transakcji przy pomocy CinkciarzPay w danym sklepie, wcześniej musi on zostać zintegrowany z rozwiązaniem oferowanym przez Cinkciarza.

Przeczytajcie także: Właściciel Walutomatu dostał licencję KNF

CinkciarzPay to nie pierwszy "pay" w ofercie firmy znanej z kantoru internetowego. Wiosną ubiegłego roku firma zapowiedziała wdrożenie Conotoxia Pay – systemu płatności w grach internetowych. Wydaje się, że w przypadku obu rozwiązań kluczowe dla ich powodzenia jest zbudowanie rozległej sieci ich akceptacji. Jeżeli klienci nie będą mieli gdzie płacić nowymi instrumentami, nie będą ich używać, choćby nie wiem jak były one korzystne. Zarówno CinkciarzPay jak i Conotoxia Pay to usługi świadczone przez spółkę Conotoxia z grupy Cinkciarza posiadającą licencję krajowej instytucji płatniczej KNF-u.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies