Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Blik i Express Elixir będą dostępne także dla posiadaczy "starych" kont Credit Agricole, ale jeszcze nie teraz

Na razie z obu usług korzystać będą mogli posiadacze nowych pakietów kont "Dla Ciebie"

Dziś rano w markecie Google Play pojawiła się aktualizacja aplikacji Credit Agricole a wraz z nią dwie nowe usługi, czyli system płatności mobilnych Blik oraz przelewy natychmiastowe w zarządzanym przez KIR systemie Express Elixir. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj.

Przeczytajcie także: Ważna aktualizacja aplikacji Credit Agricole

Czytelnicy Cashless szybko wychwycili, że aktualizacja aplikacji z nowymi usługami owszem i jest, ale nie są one dostępne dla posiadaczy dotychczasowych rachunków w Credit Agricole. Informację tę potwierdził przed chwilą w e-mailu nadesłanym do redakcji Cashless rzecznik prasowy banku Przemysław Przybylski. Przedstawiciel instytucji ma jednak także dobre wiadomości dla jej dotychczasowych klientów.

Z jego słów wynika bowiem, że bank pracuje nad udostępnieniem zarówno Blika jak i przelewów natychmiastowych także posiadaczom rachunków z dotychczasowej oferty Credit Agricole, choć nie wiadomo, kiedy te prace się zakończą. Natomiast, jak wynika ze słów Przybylskiego, każdy klient posiadający "stary" rachunek w CA może go bezpłatnie zamienić na nowy w dowolnej placówce banku.

Przeczytajcie także: Credit Agricole powalczy o młodszych klientów

Na razie z usługi Express Elixir i Blika korzystać będą mogli posiadacze kont indywidualnych w nowej ofercie pakietów: Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie GO!, Konto dla Ciebie MOVE!, Konto dla Ciebie VIP. Przelewy natychmiastowe zlecać także będą mogli klienci biznesowi korzystający z Kont Biznes: Solista, Sonata, Symfonia oraz Agricole. Przelewy w systemie Express Elixir w CA są nadawane i odbierane codziennie między godz. 6 a 22 także w soboty i niedziele. Limit pojedynczej transakcji dla klientów indywidualnych wynosi 5 tys. zł, a dla klientów biznesowych 10 tys. zł.

W przypadku transakcji Blikiem limit wynosi 1000 zł dziennie dla płatności bezgotówkowych i tyle samo dla wypłat z bankomatów. Rzecznik Credit Agricole deklaruje, że bank pracuje także nad udostępnieniem przekazów P2P Blikiem (przelewy na numer telefonu odbiorcy). Ta usługa ma zostać udostępniona w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Jutro bank będzie szerzej informował o szczegółach nowej oferty, także jeśli chodzi o jej cennik. Na stronie internetowej instytucji na razie wciąż widoczna jest dotychczasowa oferta rachunków.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies