Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Getin wprowadził V.me

Cyfrowy portfel Visy dostępny jest dla wszystkich klientów, nie tylko posiadaczy rachunków w tym banku

Getin to już czwarty bank na polskim rynku, po ING Banku Śląskim, Santander Consumer Banku i Raiffeisen Polbanku, który wdrożył cyfrowy portfel V.me. Rozwiązania tego, podobnie jak oferowanego przez Bank Śląski, używać mogą posiadacze dowolnej karty wydanej przez dowolny bank w Polsce.

Przeczytaj także: Getin promuje karty Visa

Aby skorzystać z usługi wystarczy bezpłatnie zarejestrować się na stronie internetowej Getinu i wprowadzić do wirtualnego portfela wybrane karty debetowe i kredytowe, maksymalnie pięć.

Po jednorazowym wprowadzeniu danych, takich jak numer karty, data ważności, imię i nazwisko posiadacza oraz kod weryfikacyjny, można płacić za zakupy internetowe tzw. jednym kliknięciem. Wystarczy w sklepie internetowym wybrać metodę płatności V.me i zalogować się do usługi.

Getin chwali się, że portfel elektroniczny to kolejne narzędzie płatnicze zwiększające bezpieczeństwo realizowanych transakcji, które wprowadza. W najbliższych miesiącach zapowiada także wprowadzenie nowoczesnej karty biometrycznej z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych, który umożliwia autoryzację transakcji za pomocą odcisku palca zamiast tradycyjnego kodu PIN.

Przeczytaj także: HCE drugiej generacji wkrótce w Pekao

Na rynku funkcjonuje również rozwiązanie oferowane przez konkurencyjnego dla Visy MasterCarda. Do cyfrowego portfela MasterPass można zarejestrować się poprzez specjalną stronę tej usługi, prowadzoną przez dostawcę rozwiązania, czyli firmę uPaid.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies