Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Getin też promuje karty w Biedronce

Klienci tego banku płacąc bezgotówkowo mogą odzyskać 10 proc. kwot wydanych na zakupy w tym dyskoncie

W poniedziałek wystartowała wielka promocja płatności kartami w sklepach Biedronki i na stacjach benzynowych Orlenu. Akcję zorganizowała Visa. Co ciekawe płatności bezgotówkowe w największej sieci supermarketów w Polsce promuje również samodzielnie Getin.

Przeczytaj także: Getin wprowadza kartę z dynamicznym kodem zabezpieczającym

Bank uruchomił kolejny etap akcji, w ramach której posiadacze rachunków „Konto perfekcyjne” mogą otrzymać 10 proc. zwrotu za zakupy poczynione kartą lub aplikacją płatniczą iKasa. Bank podkreśla, że zwrot można uzyskać wykonując płatności bezgotówkowe w dowolnym markecie, nie tylko w Biedronce.

Jednak fakt, że na materiałach promocyjnych znajduje się logo tej sieci sugeruje, że akcja kierowana jest zwłaszcza do klientów Biedronki. Poza tym aplikacją iKasa nie można płacić nigdzie indziej. Na marginesie warto przypomnieć, że jej los po rozpoczęciu akceptacji kart przez Biedronkę jest raczej przesądzony i wkrótce zakończy ona pewnie żywot.

Przeczytaj także: Klienci Getinu wypłacą gotówkę po zeskanowaniu palca

Jeżeli zaś chodzi o zwrot wydatków dla klientów Getinu, to obowiązuje limit w wysokości 40 zł miesięcznie i 300 zł rocznie. Dodatkowo podkreślić trzeba, że bank z jednej strony daje, ale z drugiej może odebrać. „Konto perfekcyjne” jest bowiem płatne w wysokości 9,99 zł miesięcznie. Prowizji można uniknąć zasilając rachunek regularnie kwotą 1000 zł miesięcznie oraz wykonując płatności kartą wydaną do rachunku na kwotę min. 400 zł miesięcznie. Jej używanie kosztuje 3,99 zł i tej prowizji nie da się niestety obejść.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies