Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Tajemnicza konferencja Pekao. Bank nie zdradza jej tematu ani nawet miejsca, w którym się odbędzie

Spotkanie dziennikarzy z wiceprezesem banku odpowiedzialnym za detal ma się odbyć w przyszłym tygodniu

Dziś po południu bank Pekao zaprosił dziennikarzy na przyszłotygodniową konferencję prasową, w której udział wziąć ma wiceprezes Marek Tomczuk, odpowiedzialny za bankowość detaliczną. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie aura tajemniczości, jaką biuro prasowe nad tą konferencją roztoczyło.

Przeczytajcie także: Nowe konta od Pekao

Otóż w zaproszeniu nie podano tematu spotkania z wiceprezesem banku ani nawet miejsca, gdzie ono się odbędzie. – Nie ujawniamy miejsca, w którym konferencja się odbędzie – poinformujemy o nim w poniedziałek. Przy śniadaniu porozmawiamy o sprawach niezmiernie ciekawych, ale dzisiaj jeszcze nie zdradzimy ich szczegółów – czytam w zaproszeniu.

O czymże ważnym bank chce poinformować za kilka dni? Obecność na konferencji Marka Tomczuka sugeruje, że dotyczyć to może oferty dla klientów indywidualnych. Wśród dziennikarzy bankowych na Twitterze pojawiły się więc przypuszczenia, że być może bank zakomunikuje o przystąpieniu do systemów Blik i Express Elixir, czego rynek spodziewa się od dłuższego czasu a z nieoficjalnych informacji wynika, że bank jest bliski podjęcia takiej decyzji.

Przeczytajcie także: Od teraz także Pekao ćwierka na Twitterze

Wydaje się jednak, że przypuszczeń tych nie potwierdza ilustracja umieszczona na zaproszeniu w żaden sposób niezwiązana z rozwiązaniami technologicznymi – zdjęcie przedstawia młodą rodzinę. Wygląda więc na to, że aby dowiedzieć się co nowego szykuje Pekao, trzeba uzbroić się w cierpliwość do najbliższej środy.

KATEGORIA
FELIETONY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies