Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe konto i 200 zł w promocji dla aktywnych klientów. Pekao zmienia ofertę dla klientów indywidualnych

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży Konta Przekorzystnego bank wycofuje większość oferowanych dotąd Eurokont

Konto Przekorzystne to od teraz flagowy rachunek osobisty dla klientów indywidualnych Pekao. Do historii przechodzi większość oferowanych od wielu lat Eurokont. Pozostanie tylko bezpłatne Eurokonto Walutowe. Natomiast wraz z debiutem Konta Przekorzystnego bank wprowadza dwie dość ciekawe promocje dla klientów, którzy przed końcem grudnia ubiegłego roku nie mieli z nim żadnych relacji. Ale po kolei.

Konto Przekorzystne standardowo kosztuje 6 zł miesięcznie a wydawana do niego karta debetowa Mastercard, która może występować w wersji wielowalutowej – 3 zł miesięcznie. Opłat tych można uniknąć otrzymując jednorazowo na konto min. 500 zł miesięcznie oraz wykonując przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub aplikacją mobilną PeoPay.

Przeczytajcie także: PKO zaoferuje usługi księgowe

Po spełnieniu tych warunków można też mieć za darmo miesięcznie dwie wypłaty gotówki z bankomatów obcych sieci. Poza pakietem wypłaty z takich maszyn kosztują 2 proc. min. 5 zł. Osoby w wieku do 26 lat obsługę Konta Przekorzystnego mają bezpłatną bezwarunkowo. Bezpłatne jest także Eurokonto Walutowe. W ofercie pozostaje także Eurokonto Premium natomiast pozostałe rachunki obecne dotąd w sprzedaży Pekao znikają.

Bank przygotował też kilka zachęt dla nowych klientów. Pierwszą z nich jest zwrot w wysokości 100 zł z tytułu zakupu ubezpieczenia OC w PZU. Aby dostać pieniądze, należy założyć Konto Przekorzystne do 30 czerwca bieżącego roku i ubezpieczyć auto za min. 200 zł. Trzeba też przez min. pół roku aktywnie korzystać z rachunku, czyli przelewać na niego min. 500 zł miesięcznie oraz wykonywać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub aplikacją PeoPay.

Przeczytajcie także: Roczny PIT możecie złożyć przez serwis transakcyjny

Takie same warunki należy też spełnić, aby móc korzystać z drugiej promocji, czyli zwrotu maks. 100 zł z tytułu opłacania faktur za usługi telekomunikacyjne. Na pieniądze mogą liczyć nowi klienci Pekao, którzy założą Konto Przekorzystne i ustanowią polecenie zapłaty za faktury na rzecz jednego z operatów telefonii komórkowej. Dzięki temu na ich rachunek przez 12 miesięcy będzie wracać 7 proc. kwoty faktury, maks. 100 zł. Promocja z PZU dotyczy pierwszych 25 tys. klientów, którzy się na nią zdecydują a zwrot za rachunki telefoniczne – 40 tys. pierwszych klientów.

Jak informuje biuro prasowe Pekao dotychczasowi klienci mogą założyć nowe konto z zachowaniem numeru rachunku bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Nowa oferta Pekao to potwierdzenie rozwijającego się od jakiegoś czasu trendu w bankowości detalicznej polegającego na dążeniu do uproszczania oferty dla klientów indywidualnych. Wcześniej podobne działania podjęły już m.in. BZ WBK, Alior, Getin czy BGŻ BNP Paribas. Natomiast Pekao zmienił ostatnio ofertę także dla małych firm. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies