Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość w PeoPay. Klienci zyskali dostęp do rachunków inwestycyjnych

Aktualizacja PeoPay zawiera również kalendarz płatności oraz możliwość wykonywania przelewów zagranicznych

Nową wersję aplikacji mobilnej bank Pekao przedstawił na początku października 2017 roku. Znalazły się tam między innymi autoryzacja wybranych transakcji za pomocą biometrii odcisku palca czy FaceID oraz możliwość wykonywania zbliżeniowych transakcji mobilnych HCE nie tylko w złotych, ale w wielu różnych walutach. Więcej o możliwościach PeoPay drugiej generacji przeczytacie w tekście Jacka Uryniuka w tym miejscu.

Przeczytajcie także: Screenity. Tak się nazywa aplikacja mobilna TU Europy

Dziś natomiast Pekao poinformował o wdrożeniu kolejnych funkcji w aplikacji, tym razem związanych z planowaniem budżetu oraz zarządzaniem rachunkami maklerskimi. Dzięki kalendarzowi płatności klient w łatwy sposób sprawdzi, jakie rachunki ma do zapłacenia w najbliższym czasie i ile pieniędzy będzie na nie potrzebował. Po wybraniu w menu ikonki "kalendarz płatności", na jednym ekranie zobaczycie, w jakich terminach należy opłacić rachunki za czynsz, prąd, gaz czy spłacić zadłużenie na karcie. Aplikacja podpowie także kwoty poszczególnych wydatków i poda ich sumę w miesiącu czy innym wybranym przez Was okresie.

Przeczytajcie także: Visa zablokowała wydawcę kart bitcoinowych

Drugą funkcją jaką wprowadził Pekao, jest dostęp do informacji o posiadanych rachunkach inwestycyjnych w Domu Maklerskim Pekao. Teraz poprzez aplikację PeoPay, klient uzyska podstawową wiedzę o rachunkach inwestycyjnych, np. przejrzy posiadane aktywa oraz będzie mieć dostęp do szczegółowych danych dotyczących posiadanych instrumentów finansowych. Będzie mógł również w aplikacji zlecić przelanie środków z lub na rachunek inwestycyjny. Ponadto, jak poinformował bank w komunikacie, część transakcyjna apki została uzupełniona o możliwość wykonywania przelewów zagranicznych.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies