Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Konto bankowe dla graczy z wirtualną kartą Visa. Nowa oferta mBanku i PlayStation

Na użytkowników nowego rachunku czekają kody do wykorzystania na gry w internecie

Nowa oferta to efekt współpracy mBanku oraz polskiego oddziału PlayStation. W jej ramach przygotowano eKonto z dodatkową wirtualną kartą do bezpiecznych zakupów internetowych oraz promocję, dzięki której przez 9 miesięcy można za darmo korzystać z abonamentu PlayStation Plus. I to właśnie te dwa elementy dodatkowe wyróżniają opisywaną ofertę gdyż samo eKonto to podstawowy rachunek mBanku dostępny od dawna.

Przeczytajcie także: Śląski przedłuża promocję na karty HCE

Konto jest otwierane i prowadzone za darmo. Za darmo wydawana jest do niego także tradycyjna karta debetowa. Za korzystanie z niej trzeba zapłacić 4 zł miesięcznie chyba że wykona się za jej pomocą min. cztery transakcje bezgotówkowe w miesiącu a wówczas mBank zrezygnuje z pobierania opłaty. Do rachunku może zostać wydana również wirtualna karta Visa służąca do zakupów internetowych w złotych lub euro.

Natomiast jeżeli założycie nowy rachunek do 31 stycznia, zalogujecie się do aplikacji mobilnej mBanku przynajmniej raz i wykonacie 10 dowolnych transakcji na koncie, dostaniecie kod na 3-miesięczny abonament PlayStation Plus. Abonament możecie przedłużyć o kolejne trzy bądź sześć miesięcy. W tym celu musicie co miesiąc zasilać rachunek kwotą min. 500 zł jeżeli jesteście w wieku 18-24 lata lub 1000 zł jeśli jesteście starsi, i wykonywać min. 10 transakcji w każdym z miesięcy.

Przeczytajcie także: 10 lat więzienia za transakcje znalezioną kartą

mBank podkreśla, że wypłaty gotówki realizowane przez graczy kartą debetową w bankomatach Planet Cash, BZ WBK i Euronet są bezpłatne jeśli ich wartość wynosi min. 100 zł. Transakcje na mniejsze kwoty wiążą się z opłatą w wysokości maksymalnie 1,3 zł. Bezpłatne są transakcje gotówkowe Blikiem. Każdy użytkownik tradycyjnej karty debetowej może też zamówić własny wizerunek na plastiku – kosztuje to 2 zł miesięcznie.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies