Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Mocne wsparcie mBanku dla Orkiestry Owsiaka. Nowe karty, 350 terminali dla wolontariuszy i podwojenie datków

Jedną z 20 tys. kart przygotowanych z okazji 26. Finału WOŚP można mieć zupełnie za darmo

mBank opublikował przed chwilą informację na temat działań w ramach współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas zbliżającego się 26. Finału. Podobnie jak w latach poprzednich tak i w tym roku do wolontariuszy zbierających datki trafią terminale płatnicze, dzięki którym fundację Owsiaka będzie można wspomóc płacąc kartą lub smartfonem. W ramach współpracy z mBankiem 350 terminali dostarczy wolontariuszom firma First Data Polcard, która będzie zajmować się także rozliczaniem dokonywanych w POS-ach transakcji.

Przeczytajcie także: Spółdzielcy też będą mieć karty walutowe

Bank podał też szczegóły oferty kart debetowych przygotowanych z okazji współpracy z WOŚP, o których pisałem wczoraj. Karty Mastercard z dwoma różnymi wizerunkami zaprojektowanymi przez Jurka Owsiaka trafią do obecnych i nowych klientów mBanku oraz wolontariuszy pracujących w trakcie Finału. Liczba kart została ograniczona do 20 tys. sztuk. Można je zamówić m.in. na stronie internetowej mBanku.

Karty wydawane są bezpłatnie, a za korzystanie z nich płaci się jak za używanie zwykłych kart debetowych. Opłat można uniknąć wykazując się odpowiednią transakcyjnością (różną w zależności od posiadanego rachunku) przy pomocy jakiejkolwiek debetówki mBanku. Instytucja liczy transakcje zwalniające z opłat per klient, czyli jeżeli wykonacie odpowiednią liczbę płatności dowolną kartą debetową mBanku, z wszystkich innych debetówek możecie korzystać za darmo.

Przeczytajcie także: mBank uruchomił wypłaty gotówki zbliżeniowo

W opublikowanym dziś komunikacie mBank deklaruje również, że będzie podwajał datki swoich klientów na rzecz WOŚP. Opcja ta będzie dotyczyć pierwszych transakcji o wartości 10, 20, 50 i 100 zł realizowanych przez nowych i obecnych klientów indywidualnych. Całkowite wsparcie mBanku w ramach tej akcji może wynieść milion złotych. Klienci będą mogli przekazywać datki na rzecz WOŚP przez aplikację mobilną (wkrótce bank zaprezentuje specjalną funkcję wpłat na WOŚP), w bankowości elektronicznej, za pośrednictwem mTransferu (przelew typu pay by link), u wolontariuszy wyposażonych w terminale płatnicze a także w wyznaczonych placówkach mBanku – kartą, Android Pay lub Blikiem.

Najbliższy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 r. Tym razem Fundacja WOŚP, przy wsparciu 120 tys. wolontariuszy, będzie zbierała pieniądze na leczenie noworodków.

Fot. Wikipedia/Adam Kliczek, zatrzymujeczas.pl

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies