Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Samochody na minuty teraz także w Poznaniu i Wrocławiu. Traficar rusza w kolejnych miastach

W obu aglomeracjach flota samochodów dostępnych w systemie Traficar liczy 150 pojazdów. Za ich wypożyczenie płaci się tyle samo co w Krakowie i Warszawie

Do tej pory samochody na minuty poprzez aplikację Traficar można było wypożyczać w Warszawie i Krakowie. Dzisiaj usługa rusza także w Poznaniu i Wrocławiu. Ceny wypożyczenia auta są takie jak w stolicy. Jeśli skorzystacie z jednego ze 150 Renault Clio z floty Traficar, zapłacicie podpiętą do aplikacji kartą: za każdy przejechany kilometr 0,80 zł, za minutę jazdy 0,50 zł oraz za minutę postoju 0,10 zł.

Przeczytajcie także: Ciekawy pomysł Traficar i IKEA

Podobnie jak w Warszawie i Krakowie samochód można wypożyczyć i zwrócić w dowolnym miejscu wyznaczonej strefy. Nie trzeba wnosić opłat za parking w płatnych strefach parkowania. Dodatkowo miejsca na auta Traficar zarezerwowano na siedmiu stacjach benzynowych Orlen we Wrocławiu i dwunastu w Poznaniu.

Przeczytajcie także: W Trójmieście elektryczne auta na minuty

Samochody na minuty w Warszawie możecie też wypożyczać przez aplikacje Panek i 4Mobility. Także te firmy ogłosiły rozszerzenie swojej sieci carsharingowej na inne miasta. Panek chce udostępnić swoje samochody hybrydowe Toyota w styczniu 2018 r. w Trójmieście. Z kolei firma 4Mobility zapowiedziała, że jej usługa w najbliższych miesiącach zostanie uruchomiona w Poznaniu.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies