Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ciekawy pomysł Traficar i IKEA. Teraz na minuty wypożyczycie także samochód dostawczy

Pierwsi z nowej usługi skorzystają mieszkańcy Krakowa. Przed tamtejszym sklepem IKEA stanęło dzisiaj sześć aut Renault Kangoo

Polski rynek carsharingu coraz bardziej zaskakuje. Po debiucie kolejnych sieci wypożyczalni samochodów na minuty w Warszawie i zapowiedzi uruchomienia podobnych w Trójmieście z perspektywą wymiany hybrydowych aut na elektryczne, pora na samochody dostawcze.

Przeczytajcie także: W Trójmieście elektryczne auta na minuty

Kupiliście coś większego w sklepie IKEA i macie problem z przetransportowaniem paczki do domu, bo nie mieści się w Waszym samochodzie? Z myślą o takich przypadkach Traficar we współpracy z krakowskim oddziałem IKEA do swojej oferty wprowadził dzisiaj pilotażowo sześć aut dostawczych marki Renault Kangoo. Można je wypożyczyć przez aplikację i zapłacić podpiętą do niej kartą, dokładnie tak samo jak zwykły samochód osobowy w tej sieci.

Opłaty za korzystanie z dostawczych Traficarów są takie same jak w przypadku osobowych, czyli 80 groszy za kilometr, 50 groszy za minutę jazdy i 10 groszy za minutę postoju. Jedyna różnica polega na tym, że po wyładowaniu mebli wypożyczony samochód należy odstawić na specjalnie oznaczone miejsce przed sklepem IKEA.

Przeczytajcie także: Taxify wypowiada Uberowi wojnę w stolicy

Z nowej usługi na razie będą mogły korzystać tylko osoby robiące zakupy w sklepie IKEA w Krakowie. Do prowadzenia tego rodzaju samochodu wystarczy zwykłe prawo jazdy kategorii B.
Przypomnę, że w Warszawie przez aplikację samochód na minuty można wypożyczyć w trzech sieciach: Panek, 4Mobility, Traficar. Kilka firm proponuje także na podobnych zasadach wynajem skuterów.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies