Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Jest już nowa aplikacja Millennium

Wraz z oprogramowaniem na smartfony bank zaoferował aplikację na smartwatche. Niestety, nie będzie miała możliwości generowania kodów Blik

Przed chwilą w sklepach Google Play oraz Apple Store pojawiła się nowa wersja aplikacji mobilnej Millennium. O jej możliwościach serwis cashless.pl pisał jako pierwszy. Cieszyliśmy się, że wraz z nią pojawi się aplikacja na zegarki, której największą zaletą miała być możliwość generowania kodów systemu płatniczego Blik. Dzięki tej funkcji klienci mogliby wybierać pieniądze z bankomatu czy płacić w sklepach nie tylko bez portfela, ale i bez smartfona.

Niestety, ostatecznie generator kodów Blik nie znalazł się w aplikacji na smartwatcha. Biuro prasowe Millennium nie podaje z jakich powodów, ale zapewnia, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy Blik jednak na zegarki trafi.

Przeczytaj także: Nowa aplikacja Citi Handlowego dopiero w październiku

Natomiast aplikacja Millennium na smartfony jako druga na naszym rynku (pierwszy był Meritum) daje możliwość logowania za pomocą odcisku palca. Z biometrycznego dostępu w pierwszej kolejności skorzystają użytkownicy smartfonów zaopatrzonych w czytniki linii papilarnych czyli iPhonów z funkcją Touch ID oraz telefonów Samsung z funkcją Pass. Oczywiście klienci mogą się także logować w tradycyjny sposób kodem PIN.

millenniumzrzut

Nowa aplikacja Millennium posiada również skrytkę na karty lojalnościowe. Umożliwia ona przechowywanie do 30 kart i ich łatwe katalogowanie w pamięci telefonu oraz korzystanie z nich w sklepach i punktach usługowych. Wystarczy aparatem w smartfonie zeskanować kartę, włożyć do cyfrowego portfela i w razie potrzeby pokazać ją na wyświetlaczu.

Przeczytaj także: Dzięki tej aplikacji możesz wysłać pocztówkę z wakacji bez szukania placówki pocztowej

Jeżeli zaś chodzi o aplikację na smartwatche, to umożliwia ona sprawdzanie salda rachunków i kart, znalezienie najbliższego oddziału lub bankomatu, skorzystanie z nawigacji czy sprawdzenie aktualnych kursów walut.

Nowa aplikacja mobilna Millennium dostępna jest na wszystkie urządzenia z systemami operacyjnymi Android oraz iOS od wersji odpowiednio 4.0 i 7.0.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies