Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aplikacja Millennium na zegarek zadebiutuje 12 maja

Będzie to pierwsza polska aplikacja bankowa na smartwatcha

Serwis cashless.pl jako pierwszy informował Was, że Millennium zakończyło już prace nad aplikacją mobilną na zegarki. W marcu podawaliśmy, że trafi ona do Google Play już w kwietniu.

Jak zwykle przy projektach informatycznych zanotowano mały poślizg, ale znamy już konkretną datę wdrożenia – będzie to 11-12 maja. Aplikacja najpierw trafi na urządzenia z systemem Android. Prace nad rozwiązaniem na smartwatcha z systemem iOS trwają.

Przeczytaj także: Aplikacja mBanku z dopalaczem

Oczywiście w porównaniu z aplikacją na smartfony funkcjonalność apki na zegarki będzie ograniczona. Klient będzie mógł sprawdzić aktualne saldo rachunku, przejrzeć historię kilku ostatnich operacji, skorzystać z wyszukiwarki oddziałów i bankomatów Millennium. Użytkownik będzie także mógł wybrać opcję otrzymywania powiadomień o księgowanych transakcjach na koncie.

watch crop

Ale najciekawszą funkcją aplikacji Millennium na smartwatche będzie możliwość generowania kodów systemu płatniczego Blik. Dzięki temu klient wypłaci pieniądze z bankomatów oraz zapłaci w sklepach akceptujących nowy system. W rezultacie jesli macie zegarek z kartą SIM, za zakupy zapłacicie nawet wtedy, gdy zapomnicie zabrać ze sobą telefon.

Przeczytaj także: Ta aplikacja pomoże zapanować nad kosztami samochodu

Wraz z aplikacją na smarwatche Millennium wdroży dużą aktualizację aplikacji na smartfony. Będzie ona zawierała wiele nowości, jak choćby możliwość logowania za pomocą linii papilarnych. Więcej na ten temat możecie przeczytać klikając na ten link: aplikacja Millennium.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies