Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Konkurs Cashless! Do wygrania wejściówki na V Międzynarodowy Kongres Płatności Bezgotówkowych

Mamy dla Was trzy zaproszenia na Kongres Płatności Bezgotówkowych, który odbędzie się w Warszawie 21 i 22 marca

Już 21 marca rozpoczyna się V Międzynarodowy Kongres Płatności Bezgotówkowych organizowany przez Fundację Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Nowy ład bezgotówkowy. 50 lat kart płatniczych w Polsce".

Przeczytajcie także: Jest umowa na mDokumenty. Projekt zrealizuje COI

Podczas Kongresu będzie można uczestniczyć w wielu panelach dyskusyjnych, prowadzonych przez czołowych polskich i europejskich ekspertów. Ciekawie zapowiada się np. debata poświęcona rozwojowi płatności bezgotówkowych w kilku wybranych krajach, organizowana wspólnie z Diners Club Polska. Swój udział w dyskusji potwierdzili eksperci z Brazylii, Nigerii, Turcji, Danii i Włoch.

Zaplanowano także debatę o trendach w rozwoju płatności bezgotówkowych na świecie, którą poprowadzi Peter Jones – ceniony brytyjski ekspert, moderator wielu konferencji branżowych. Pierwszy dzień Kongresu zakończy uroczysta Gala. W jej trakcie wręczone zostaną eDukaty – nagrody branżowe dla najlepszych firm, osób i produktów rynku płatności bezgotówkowych.

Przeczytajcie także: Fintechowy pomysł na faktoring dla małych firm

Aktualny program Kongresu dostępny jest na stronie www.kongresplatnosci.pl, na której można również zgłosić swój udział. Cashless jest partnerem medialnym wydarzenia. Dla naszych czytelników mamy trzy bezpłatne zaproszenia. Aby je otrzymać, wystarczy subskrybować nasz Newsletter i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to akurat Wam powinniśmy je podarować.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres kontakt@cashless.pl do końca dnia w poniedziałek 6 marca. Wybierzemy najciekawsze wypowiedzi, a o przyznaniu wejściówki powiadomimy Was pocztą elektroniczną.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies