Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bilet do kina i jedzenie dostaniecie za pół ceny. Wystarczy zapłacić kartą Visa

Promocja obowiązuje przez cały rok w ramach projektu firmy Outdoor Cinema, czyli kina objazdowego

Objazdowe kino Outdoor Cinema odwiedzi do końca roku sto miejscowości, w których nie ma sal kinowych. Z założenia są to więc mniejsze miasta, gdzie w codziennych transakcjach wciąż króluje gotówka. Visa została partnerem projektu firmy Outdoor Cinema i przy okazji będzie promować korzystanie z kart. Dla widzów oznaczać to będzie korzyści, jeśli porzucą gotówkę i skorzystają ze swojej visy.

Przeczytajcie także: Nowa karta od Santandera i Castoramy

Z informacji prasowej przesłanej dzisiaj przez organizację, wynika, że bilety do kina opłacone kartą Visa – których zakupu można dokonać zarówno przez internet, jak i w kasie – będą o 50 proc. tańsze. Taka sama zniżka obowiązuje przy płatności kartą za zestawy w barku kinowym. Dodatkowo użytkownicy kart Visa mają możliwość dokonania rezerwacji najlepszych miejsc na sali kinowej oraz otrzymają pierwszeństwo wejścia. – Chcemy przekonać mieszkańców odwiedzanych miejscowości, że płacenie kartą przynosi wiele korzyści – mówi Jakub Kiwior, dyrektor ds. rozwoju biznesu i marketingu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w Visie.

Przeczytajcie także: Za Veturilo już możecie płacić kartą

Kino objazdowe ruszyło w trasę 10 lutego. Do tej pory odwiedziło już kilkanaście miejscowości. W najbliższych dniach przyjedzie do Milicza, Kościana, Pogorzeli, Grodziska Wielkopolskiego, Wolsztyna, Nowego Tomyśla, Lubska, Odolanowa, Kargowej, Dębna oraz Myśliborza. W kinie objazdowym można obejrzeć aktualne premiery filmowe, nowości i filmy dla dzieci. W wybranych miejscowościach kino pokaże także seanse w 3D. Wszystkie szczegóły na temat repertuaru kina, promocji i odwiedzanych miejscowości znajdują się na stronie www.Kino.Visa.pl. Poprzez stronę można również dokonać zakupu biletów w przedsprzedaży.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies