Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płacicie rachunki za prąd w innogy? Możecie dostać 30 zł zwrotu za transakcje mastercardem

Aby załapać się na ten moneyback musicie zapisać się na niego do końca kwietnia

Zwrot części kwot wydanych na rachunki za energię elektryczną to wspólna akcja Mastercarda, innogy (dawniej RWE Stoen) oraz firmy Blue Media, która jest właścicielem serwisu bm.pl. Korzystając z jego możliwości możecie pozbyć się obowiązku pamiętania o stałych płatnościach – wszystkie rachunki będą płacić się same. Więcej o jego wadach i zaletach możecie przeczytać tutaj.

Przeczytajcie także: Już wszyscy dostawcy DPD mają terminale

Wracając zaś do promocji z innogy i Mastercardem. Aby z niej skorzystać musicie do 30 kwietnia aktywować tzw. automatyczną płatność za faktury w serwisie moje.innogy.pl i podpiąć do swojego konta kartę Mastercarda. W ramach promocji za każdy rachunek tak opłacony o wartości min. 10 zł dostaniecie 10 zł zwrotu. Łączny zwrot może wynieść maksymalnie 30 zł, zatem moneybackiem objęte będą trzy faktury za energię. Osoby, które zapiszą się do promocji, będą mogły z niej korzystać do końca października bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Wpłatomaty będą przyjmować "pięćsetki"

Oczywiście płatności automatyczne za rachunki innogy można aktywować także korzystając z kart Visy. Cały proces jest zarządzany i obsługiwany przez serwis bm.pl. Standardowo transakcja tego rodzaju jest obarczona prowizją w wysokości 1 zł a w przypadku płatności za energię od innogy – w wysokości 70 groszy. Zgodnie z informacją na stronie bm.pl obecnie trwa promocja, w ramach której serwis rezygnuje całkowicie z pobierania tych opłat aż do odwołania.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies