Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Czy zjeżdżając na nartach myślicie o walutach? Cinkciarz uznał, że tak i zaoferował apkę na gogle narciarskie

Ten projekt ma chyba więcej wspólnego z oryginalną polityką marketingową internetowego kantoru, niż z poszukiwaniem klientów w niszy rynkowej

Jeśli posiadacie okulary lub gogle Recon, od dziś możecie śledzić aktualne kursy walut nie schodząc z roweru czy nie przerywając zjazdu na nartach. Cinkciarz.pl ogłosił właśnie, że jego aplikacja została zintegrowana z oprogramowaniem tych nowoczesnych gadżetów.

Na szkłach wyświetlane są równocześnie kursy czterech walut, domyślnie euro, franka szwajcarskiego, dolara i funta brytyjskiego. Można wybrać też inne waluty z 24 oferowanych przez ten internetowy kantor.

Przeczytajcie także: HCE rusza w pierwszych bankach z grupy SGB

Aplikację można pobrać na portalu należącym do Recona, kanadyjskiego producenta nowoczesnych okularów i gogli narciarskich. Cinckiarz dosyć konsekwentnie rozszerza rodzaj urządzeń, na których można zainstalować jego aplikacje walutowe. Poza smartfonami w ubiegłym roku umożliwił wyświetlanie kursów walut na inteligentnych zegarkach z systemami operacyjnymi Android i iOS. Jego aplikacje są też dostępne dla użytkowników Android Wear, zegarków Pebble i niektórych telewizorów smart.

Przeczytajcie także: Nowa aplikacja TMUB będzie miała Blika

Nie wiem, ilu w Polsce jest użytkowników gadżetów od Recona, ale wydaje mi się, że przygotowanie aplikacji z kursami walut na te urządzenia, to raczej kwestia niezłego pomysłu na marketing, niż poszukiwanie klientów w niszy rynkowej. A jak Wy sądzicie?

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies