Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cinkciarz udostępnił aplikację na Apple Watch

Po zaoferowaniu apki na zegarki z systemem operacyjnym Android, kantor internetowy wprowadził rozwiązanie na smartwatche firmy z Cupertino

Aplikacja Cinkciarza na Apple Watche pozwala śledzić aktualne kursy wszystkich walut oferowanych przez ten kantor internetowy. Cztery z nich, a więc franki szwajcarskie, euro, dolary i funty brytyjskie są wyróżnione na ekranie głównym aplikacji. Informacje o kursach są aktualizowane co 15 sekund.

cinkciarz crop

Przeczytajcie także: Coraz bliżej do kredytu mieszkaniowego przez aplikację mobilną

W czerwcu Cinkciarz wprowadził aplikację na inteligentne zegarki z systemem operacyjnym Android Wear. To rozwiązanie umożliwia wyświetlanie kursów trzech wybranych przez użytkownika walut. Aplikacja instalowana jest na smartfonie, który komunikuje się z zegarkiem za pomocą technologii Bluetooth.

Instytucje finansowe coraz śmielej inwestują w aplikacje na smartwatche. Od niedawna rozwiązanie tego typu ma ING Bank Śląski. Oferuje on apkę na zegarki Apple’a dla klientów korporacyjnych. Z kolei od kilku miesięcy z aplikacji na zegarki z Androidem mogą korzystać klienci indywidualni Millennium. Wkrótce bank ten wprowadzi też rozwiązanie na Apple Watche.

Przeczytajcie także: Aplikacja Millennium na Apple Watche juz gotowa

W tej chwili markowe smartwatche kosztują od kilkuset do ok. 1,5 tys. zł. Oferują je właściwie wszyscy najważniejsi producenci smartfonów. Na razie pozostają jednak tylko fajnym gadżetem. Nie są zbyt użyteczne, przede wszystkim ze względu na słabą baterię. Po prostu jeśli z urządzenia korzystacie aktywnie, w większości przypadków baterii nie wystarcza nawet na jeden dzień.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies