Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aplikacja Millennium na Apple Watch już gotowa

Po uruchomieniu apki na zegarkach z systemem operacyjnym Android bank jako pierwszy w Polsce udostępni klientom indywidualnym także aplikację na Apple Watche

Aplikacja Millennium na zegarki z systemem operacyjnym iOS jest już gotowa. Obecnie trwa jej certyfikowanie w Apple Store. Przedstawiciele Millennium spodziewają się, że zostanie udostępniona klientom w ciągu kilku najbliższych dni.

Przeczytaj także: Millennium udostępnił płatności Blik na smartwatchach

Oprogramowanie umożliwiać będzie szybki podgląd salda oraz ostatnich transakcji na rachunku. Pozwoli również na generowanie kodów Blik, co ułatwi wykonywanie transakcji tym systemem - nie trzeba będzie nawet wyciągać smartfona z kieszeni.

zegarek

Oczywiście apka na smartwatche od Apple’a, podobnie jak w przypadku zegarków z Androidem, działa po sparowaniu jej z oprogramowaniem zainstalowanym na smartfonie.

Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który udostępnił klientom aplikację na zegarek. Gdy za kilka dni, jak obiecują jego przedstawiciele, do marketu Apple’a trafi aplikacja Millennium na Apple Watche, będzie to również pierwsze tego typu rozwiązanie kierowane do klientów indywidualnych w Polsce.

Przeczytaj także: Coraz bliżej do kredytu mieszkaniowego przez aplikację na smartfonie

Od kilku tygodni również klienci ING Banku mogą korzystać z aplikacji na zegarki z systemem iOS. Niestety, oferta Śląskiego kierowana jest jedynie do klientów korporacyjnych.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies