Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bezpłatne wpłaty w urządzeniach Planet Cash dla wszystkich klientów Nest Banku

Nowa usługa dostępna jest w pierwszych wpłatomatach Planet Cash od 20 czerwca a do końca miesiąca obejmie całą sieć urządzeń tego operatora

Nest Bank podał, że od 20 czerwca w pierwszych wpłatomatach należących do sieci Planet Cash jego klienci mogą realizować bezpłatnie wpłaty gotówki. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych jak i firmowych. W kolejnych dniach usługa będzie rozszerzana na kolejne maszyny, tak że do końca czerwca bieżącego roku już we wszystkich wpłatomatach Planet Cash będzie można z niej korzystać.

Przeczytajcie także: NBP nie godzi się na surcharge w bankomatach

Nową usługę Nest zapowiedział kilka tygodniu temu przy okazji publikacji kolejnego cennika oraz regulaminu usług. W tych samych dokumentach bank ujawnił zamiar wprowadzenia kilku innych funkcji w aplikacji mobilnej, w tym biometrycznego potwierdzania operacji zlecanych w serwisie internetowym. Zdecydowano także o wycofaniu innych rozwiązań, takich jak np. zamawianie dostawy karty za pośrednictwem kuriera.

Przeczytajcie także: zondacrypto raczej nie wróci do Polski

A o firmach zarządzających sieciami bankomatów i wpłatomatów ostatnio dość głośno m.in. za sprawą Narodowego Banku Polskiego, który wydał negatywną opinię na temat możliwości pobierania przez nich dodatkowej opłaty za wypłaty gotówki. W reakcji m.in. na tę informację Euronet przeprowadził w ubiegłym tygodniu akcję protestacyjną, polegającą na ograniczeniu pojedycznej wypłaty do 200 zł. Więcej na ten temat w tekście Akcja protestacyjna Euronetu. Z bankomatu nie wypłacicie jednorazowo więcej niż 200 zł.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies