Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
SGB zmienia zasady korzystania z funkcji Garmina w swojej aplikacji mobilnej. Nie przyznaje już nagród za wykonane kroki

SGB jest pierwszym bankiem na polskim rynku, który w swojej apce wprowadził funkcję Garmina i przyznawał nagrody, np. bony do sportowych sklepów, za aktywność fizyczną oraz korzystanie z karty

Jak doniósł jeden z czytelników cashless.pl, SGB zmienił zasady korzystania z usługi Active dostępnej w aplikacji mobilnej banku. Informację tę potwierdziło biuro prasowe instytucji. – W bankowości mobilnej wciąż można korzystać z funkcji Active w zakresie monitoringu aktywności. Zrezygnowaliśmy natomiast z wyzwania Active, czyli nie przyznajemy już nagród za wykonanie odpowiedniej liczby kroków w miesiącu i transakcji kartami Visa – powiedziano mi w biurze prasowym SGB.

Przeczytajcie także: SGB wprowadził do aplikacji mobilnej usługi Garmina

Przypomnę, że SGB jest pierwszym bankiem na polskim rynku, który do swojej bankowości mobilnej wprowadził usługę stworzoną z myślą o użytkownikach urządzeń marki Garmin. Za sprawą połączenia apki Garmin Connect z SGB Mobile, możliwe jest monitorowanie w bankowości mobilnej własnej kondycji fizycznej oraz aktywności sportowej. Mowa o liczbie wykonanych kroków, przebytym dystansie, tętnie, spalonych kaloriach czy saturacji.

Przeczytajcie także: zondacrypto nie wróci prędko do Polski

Nowa funkcja pojawiła się w apce SGB wiosną 2021 r. Później została uzupełniona o wyzwania, w ramach których np. za wykonanie 100 tys. kroków w miesiącu i przeprowadzenie pięciu transakcji bezgotówkowych kartą Visa można było dostać bon o wartości 50 zł do wykorzystania w jednym ze sklepów sportowych.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies