Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Cashless Cities, rankingu najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce

Aby wziąć udział w projekcie, należy wypełnić ankietę opracowaną przez zespół cashless.pl i współpracujących z redakcją ekspertów

Redakcja serwisu cashless.pl przygotowuje trzecią edycją Cashless Cities, czyli rankingu polskich miast, które najlepiej dbają o rozwój płatności bezgotówkowych. Tak jak w latach ubiegłych tak i w tym roku partnerem strategicznym projektu jest Fundacja Polska Bezgotówkowa. Jej eksperci pomagają nam w realizacji projektu.

Przeczytajcie także: Polska Bezgotówkowa o wzroście płatności mobilnych

Do udziału w Cashless Cities zapraszamy wszystkie miejscowości posiadające prawa miejskie. Wystarczy wypełnić ankietę złożoną z kilkunastu pytań. Można ją otrzymać po wysłaniu e-maila na adres kontakt@cashless.pl. Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2024 r. Obecność w rankingu Cashless Cities to możliwość promocji miasta jako tego, które dostrzega potrzeby nowoczesnych mieszkańców i dostosowuje swoje usługi do idei smart city.

Przeczytajcie także: Drugi bank z Polski wprowadzi aplikację na Android Auto

Jak wspomniałem, Cashless Cities 2024 to już trzecia edycja projektu, który zapoczątkowaliśmy w 2022 r. Wyniki dwóch poprzednich edycji rankingu zaprezentowaliśmy podczas uroczystej gali kongresu Local Trends w Poznaniu. Z ubiegłoroczną edycją Cashless Citiesie możecie zapoznać się w tekście Cashless Cities 2023. Oto najbardziej bezgotówkowe miasta w Polsce.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies