Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BNP Paribas ma ofertę dla wędkarzy. Nowa usługa różni się jednak od wcześniej wprowadzonych kart dla fanów filmu i tenisa

Konto z kartą dla Wpływowych bank przygotował wspólnie z Mastercardem. Karty filmowe i tenisowe zostały wcześniej opracowane z Visą

BNP Paribas wprowadził ofertę dla kolejnej grupy klientów, których łączą wspólne zainteresowania. Po fanach filmu i tenisa tym razem przyszła kolej na wędkarzy. Jednym z elementów oferty jest specjalny spławik, który przy okazji wędkowania sprawdza jakość wody w rzekach. Spławik przekazuje na bieżąco dane do aplikacji w smartfonie, w której można śledzić odczyty w czasie rzeczywistym.

Przeczytajcie także: BNP Paribas wprowadził biometrię behawioralną BIK-u

Aby otrzymać spławik, należy założyć konto w BNP Paribas i wybrać jedną z trzech kart. Niestety, nie można zrobić tego zdalnie. Trzeba udać się do jednego z oddziałów BNP Paribas. Jednak tam spławika klient banku nie otrzyma od razu. Zostanie dostarczony kurierem w ciągu maksymalnie trzech tygodni.

W ramach akcji dla wędkarzy, zakładających w BNP Paribas rachunek, można też otrzymać 100 zł premii. W tym celu trzeba aktywować kartę do konta, a następnie wykonać nią co najmniej cztery transakcje bezgotówkowe i zasilić rachunek kwotą w wysokości minimum tysiąc złotych.

Przeczytajcie także: Blik ma nowe pozwolenie Narodowego Banku Polskiego

Konto z kartą dla wędkarzy to kolejna w ostatnim czasie tego typu oferta, kierowana przez BNP Paribas do zawężonego grona klientów, których łączą określone zainteresowania. Przypomnę, że wcześniej bank przygotował już usługi dla fanów kina oraz tenisa ziemnego. Oferta dla wędkarzy znacznie się od nich jednak różni.

Po pierwsze została przygotowana przy współpracy z Mastercardem podczas gdy rozwiązania dla miłośników kina i tenisa powstały w kooperacji z Visą. Po drugie – wówczas zdecydowano się na przygotowanie specjalnych kart, które różnią się od standardowych plastików wizerunkiem oraz zestawem usług dodatkowych. Jeśli ktoś zdecyduje się zaś na ofertę dla wędkarzy, będzie mógł wybrać jedną z trzech standardowych kart znajdujących się już w sprzedaży banku, a bonusem nie są usługi dodatkowe wzbogacające kartę a prezent w postaci spławika sprawdzającego jakość wody.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies