Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut wprowadzi na rynek nowy terminal. To oferta dla średnich i większych firm

Duże terminale to, zdaniem Revoluta, odpowiedź na potrzeby biznesowych klentów tego fintechowego banku

Revolut planuje wprowadzić na rynek nowy terminal płatniczy. Urządzenie powinno się pojawić w ofercie fintechu w drugiej połowie br., o czym donosi serwis fnlondon.com. Brytyjski fintechowy bank chce w ten sposób dotrzeć do większych klientów biznesowych.

Przeczytajcie także: Andrzej Jarczyk obejmuje prezesurę w PZUW

Dlaczego zdaniem Revoluta ma on szansę zaistnieć na bardzo konkurencyjnym rynku terminali dla średnich i dużych firm? Conor Gouldsboro z Revoluta napisał w serwisie linkedin.com, że fintech działajac jednocześnie jako agent rozliczeniowy i bank może przetwarzać płatności taniej niż konkurenci. Tym samym może zaoferować klientom konkretne oszczędności.

– Odnieśliśmy wielki sukces dzięki naszemu mniejszemu przenośnemu czytnikowi kart. Ale rynek mówi nam, że potrzebuje również większego terminala i jesteśmy przekonani, że wprowadzamy na rynek mocny produkt, który ułatwi życie naszym klientom, a także obniży ich koszty – dodał Conor Gouldsboro.

Przeczytajcie także: Signius z nową metodą weryfikacji tożsamości

Jak informował serwis cashless.pl, na początku roku Revolut wprowadził na polski rynek mPOS-a, czyli mobilny terminal do przyjmowania płatności w punktach handlowych i usługowych. Revolut Reader pozwala realizować transakcje z pomocą kart i urządzeń mobilnych z funkcją płatności bezstykowych. Sprzęt mieści się w kieszeni, ma się sprawdzić w kawiarni czy u dostawcy, a jego akumulator pozwala rozliczać transakcje przez cały dzień.

Revolut Reader najpierw pojawił się w Irlandii oraz Wielkiej Brytanii. Wśród zalet urządzenia fintech wymieniał nie tylko kompaktowe rozmiary, ale też szybkie procesowanie płatności i wszechstronność: sprzęt można łączyć z innymi systemami sprzedaży – Revolut udostępnia SDK (zestaw narzędzi dla programistów) i API (interfejs oprogramowania aplikacji).

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies