Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
CUK Ubezpieczenia poszerzył zarząd, a KioskPolis.pl zmienił prezesa

Do zarządu CUK Ubezpieczenia dołączyli Małgorzata Harasimiuk-Grodzka oraz Marcin Dyliński, a KioskPolis.pl ma nowego prezesa: Arkadiusza Świercza

Ciekawe zmiany kadrowe na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego. W zarządzie CUK Ubezpieczenia zasiadają dwie dodatkowe osoby: Małgorzata Harasimiuk-Grodzka oraz Marcin Dyliński. Z kolei w porównywarce KioskPolis.pl prezesura przeszła z rąk Wojciecha Fronckiewicza do Arkadiusza Świercza.

Przeczytajcie także: Miotła kadrowa dotarła do Link4 i innych spółek PZU

Jeśli chodzi o CUK, to nowopowołane osoby miały zostać wybrane z uwagi na ich rolę w realizacji strategii rozwoju CUK w kolejnych latach. Małgorzata Harasimiuk-Grodzka jako członkini zarządu ds. sprzedaży i rozwoju sieci będzie odpowiadać za realizację strategii sprzedaży w sieciach partnerskich oraz sieci własnej, jak również za rozwój sieci dystrybucji oraz optymalizację procesów sprzedażowych. W przeszłości związana była m.in. z Nationale-Nederlanden, Ergo Hestią (gdzie odpowiadała za rozwój sprzedaży tradycyjnej oraz bezpośredniej, poprzez wprowadzenie na rynek marki MTU24) i Allianzem. Do CUK dołączyła w lutym tego roku, obejmując funkcję dyrektora departamentu rozwoju sprzedaży i analiz.

Marcin Dyliński, jako członek zarządu ds. marketingu i e-commerce, będzie zaś odpowiedzialny za marketing, markę, omnichannel oraz kanały direct i contact center. Wcześniej pracował m.in. w Orange Polska i grupie PWN. Z CUK-iem związał się w 2021 r., obejmując funkcję dyrektora departamentu marketingu i e-commerce. Czytelnicy cashless.pl mogą kojarzyć go z takimi projektami jak CUK Digital Agent czy OmniCUK, w ramach których multiagencja ułatwia pracę pośrednikom, jednocześnie zapewniając klientom dostęp do łatwych i zdalnych metod kupowania ubezpieczeń.

Przeczytajcie także: Rankomat wprowadza polisy Compensy

Z kolei o zmianie u sterów porównywarki kioskpolis.pl w serwisie LinkedIn poinformował jej nowy prezes – Arkadiusz Świercz. Menedżer od ponad dwóch lat jest związany z tym podmiotem. Przypomnę, że w lutym 2022 r. kontrolowana przez niego spółka Exfin Investments, została inwestorem KioskuPolis. A z czasem zwiększyła swoje zaangażowanie, wykupując udziały od wszystkich udziałowców mniejszościowych. Po inwestycji Świercz zasiadł w radzie nadzorczej operatora porównywarki. Dobrze znany rynkowi ubezpieczeń jest zaś dzięki temu, że był założycielem i wieloletnim prezesem jednej z największych multiagencji na naszym rynku, czyli Consultii. W 2019 r. sprzedał jednak 100 proc. udziałów w spółce grupie Unilink.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies