Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Autopay: obsługujemy nawet 300 tysięcy transakcji na godzinę

Autopay utrzymuje, że zwiększanie skali działania jest możliwe m.in. dzięki rozwojowi systemu firmy i rozbudowie o nowe funkcje, takie jak Visa Mobile

Autopay poinformował, że jego platforma płatnicza obsługuje już nawet 300 tys. transakcji na godzinę. W skali roku jest ich 150 mln. Rosnąca transakcyjność jest możliwa m.in. dzięki wprowadzaniu nowych funkcji do systemu rozliczeniowego Autopay.

Przeczytajcie także: Kolejne e-winiety w ofercie Autopay

W ostatnim czasie firma rozszerzyła go o kilka nowych narzędzi płatniczych. Wśród nich pojawiły się m.in. Visa Mobile (łatwe płatności internetowe oparte o karty Visa), giropay (niemiecki system płatności) i płatności ratalne oraz rozwiązania z zakresu płatności odroczonych. Firma uruchomiła również nowy Panel merchanta, przeznaczony dla właścicieli sklepów internetowych.

Przeczytajcie także: Aplikacja elzAPP ON zniknęła z App Store i Google Play

Autopay to firma, która powstała pod koniec lat 90-tych ub. wieku a początkowo była znana jako Blue Media. O zmianie nazwy mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl w połowie ubiegłego roku. Spółka zdecydowała się zmienić nie tylko nazwę, ale też wprowadzić nowy podział kompetencyjny na tzw. business unity: Mobility, Finance oraz Bills&Top-up i Additional Income. Znana jest z obsługi płatności internetowych, w tym m.in. za różnego rodzaju rachunki, ale też z systemu do przelewów ekspresowych, doładowań, weryfikacji tożsamości i aplikacji do płatności za przejazdy autostradami.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies