Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aplikacja elzAPP ON zniknęła z App Store i Google Play

elzAPP ON umożliwiała zarządzanie kasą fiskalną oraz rachunkiem biznesowym oferowanym przez Aion Bank

Wprowadzona przez Elzab pod koniec 2021 r. aplikacja elzAPP ON zniknęła z marketów z aplikacjami mobilnymi dla urządzeń z Androidem i iOS. Informacji na temat tego oprogramowania nie można też znaleźć na stronie producenta kas fiskalnych. Otwierają się tylko stare artykuły na temat funkcjonalności elzAPP ON, opublikowane tuż po wprowadzeniu apki na rynek. O losy aplikacji spytałem biuro prasowe Elzabu. Gdy otrzymam odpowiedź – zaktualizuję tekst.

Przeczytajcie także: Elzab i Aion wprowadzają nową aplikację mobilną

W aplikacji elzAPP ON zintegrowano dwa systemy: odpowiedzialny za zarzadzanie kasą fiskalną online Elzabu oraz system bankowości od Aion Banku. Aplikacja umożliwiała założenie konta bankowego i zdalne zarządzanie biznesem, dawała dostęp do danych sprzedażowych, pozwalała oglądać i definiować raporty oraz monitorować, czy zostały spełnione wszystkie obowiązki wobec Ministerstwa Finansów.

Przeczytajcie także: Aion kończy obsługę firm w Polsce

Jak już wcześniej wspomniałem, apka elzAPP ON pojawiła się pod koniec 2021 roku. Szybko okazało się jednak, że Aion rezygnuje z obsługi podmiotów gospodarczych. Ogłoszono to już pod koniec stycznia 2022 r. Podano wówczas, że klienci, którzy do tego czasu założyli rachunki biznesowe i zarządzali nimi za pośrednictwem elzAPP ON, nadal będą mogli to robić.

Natomiast sam Elzab został przejęty przez innego producenta kas fiskalnych – spółkę Comp. Stało się to pod koniec ubiegłego roku. Informując o planowanej fuzji podano, że marka Elzab ma nadal funkcjonować na rynku.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies