Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Redakcja cashless.pl pracuje nad Mapą polskiego fintechu 2024. Zgłoście swoją firmę

Tegoroczna Mapa będzie już siódmą edycją projektu, który po raz pierwszy zaprezentowaliśmy w 2018 r.

Już w czerwcu, podczas Cashless Fintech Evening, zaprezentujemy tegoroczną Mapę polskiego fintechu. To najpełniejsze na polskim rynku tego rodzaju opracowanie, które w jednym miejscu gromadzi informacje o wszystkich, najważniejszych podmiotach działających w szeroko rozumianej branży nowoczesnych usług finansowych. Przypomnę, że pierwszą edycję Mapy zaprezentowaliśmy w 2018 r. Tegoroczna będzie więc już siódmą wersją naszego projektu.

Przeczytajcie także: Wkrótce premiera Rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polskich płatnościach 2024

Mapa nie powstanie jednak bez naszych czytelników. Dlatego uruchomiliśmy internetową ankietę, za pomocą której można dodawać swoje firmy do Mapy polskiego fintechu 2024. Jeżeli jesteście udziałowcem lub pracujecie w nowoczesnej firmie świadczącej usługi finansowe – koniecznie wypełnijcie naszą ankietę. Przekazane przy okazji dane pozostaną wyłącznie do wiadomości redakcji, posłużą nam do przygotowania zbiorczego raportu, który opublikujemy po prezentacji tegorocznej Mapy. Aby wypełnić ankietę wystarczy kliknąć poniższy banner. Na zgłoszenia czekamy do 10 marca 2024 r.

Natomiast w trakcie Cashless Fintech Evening ogłosimy także zdobywców tegorocznych nagród Cashless Fintech. Zgłoszenia kandydatów będziemy przyjmować w kwietniu.

Przeczytajcie także: Jakie usługi oparte AI wdrażają banki z Polski?

Mapa polskiego fintechu 2024, podobnie jak ta ubiegłoroczna, będzie złożona w kilku warstw. Dzięki temu jeszcze lepiej niż w latach poprzednich będzie prezentować obraz technologii finansowej w Polsce. Przypomnę, że w ub. roku na Mapie znalazło się rekordowo dużo podmiotów i firm – ok. 360. Więcej na temat Mapy polskiego fintechu 2023 możecie przeczytać tutaj.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies