Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ranking najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej 2024. Ogłoszenie wyników już 7 marca

Tegoroczny ranking to szósta edycja projektu, który po raz pierwszy zaprezentowaliśmy w 2019 r.

Już 7 marca, podczas wydarzenia z cyklu Cashless Club, redakcja serwisu cashless.pl zaprezentuje wyniki tegorocznej edycji Rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej oraz listę wschodzących gwiazd w polskich płatnościach. Przypomnę, że nasz ranking ma już sześć lat. Jego pierwszą edycję opublikowaliśmy bowiem w 2019 r.

Przeczytajcie także: Oto najbardziej wpływowe kobiety w polskiej branży płatniczej

Ranking powstaje przy współpracy z kapitułą, w której zasiada kilkadziesiąt ekspertek i ekspertów zaproszonych przez cashless.pl. Znajdują się w niej np. uczestniczki poprzednich edycji rankingu. Kapituła co roku zgłasza kandydatki, które następnie są weryfikowane przez Prezydium kapituły. W jego skład z kolei wchodzą zwyciężczynie poprzednich edycji rankingu. Po weryfikacji członkinie i członkowie Kapituły głosują, przyznając punkty Paniom umieszczonym na liście.

Podobnie jak przed rokiem, tak i tym razem zrezygnowaliśmy z rankingu wschodzących gwiazd w polskich płatnościach – w zamian prezentujemy listę Pań, które w przyszłości mogą odgrywać ważną rolę w branży płatniczej.

Przeczytajcie także: Klienci Pekao już mogą zbierać mile

Zaraz po ogłoszeniu wyników na stronie cashless.pl będzie można zapoznać się z raportem zawierającym wszystkie informacje o rankingu. Znajdą się w nim sylwetki czołowej "40" najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej oraz wschodzących gwiazd. Partnerami głównymi tegorocznego rankingu, wydarzenia Cashless Club oraz publikowanego raportu są: Mastercard i Visa. Partnerem wspierającym jest firma Tag Systems Member of Austria Card Holdings a Partnerem merytorycznym – Fundacja Polska Bezgotówkowa.

Przypomnę, że w poprzednich edycjach projektu tytuł najbardziej wpływowej kobiety polskiej branży płatniczej zdobyły m.in.: Joanna Erdman (mBank i fundacja Polska Bezgotówkowa), Kamila Kaliszyk (Mastercard) oraz Joanna Seklecka (eService).

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies