Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ranking najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej 2023. Raport z wynikami

Najbardziej wpływową kobietą polskiej branży płatniczej 2023 r. jest Kamila Kaliszyk z Mastercarda

Wczoraj w Warszawie odbyło się kolejne wydarzenie z cyklu Cashless Club. Tym razem było poświęcone ogłoszeniu wyników piątej edycji Rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej. W jubileuszowym rankingu tytuł Najbardziej wpływowej kobiety w branży płatniczej w 2023 r. zdobyła Kamila Kaliszyk, dyrektorka ds. rozwoju rynku w Mastercardzie.

Przeczytajcie także: Krzysztof Pietraszkiewicz odchodzi ze Związku Banków Polskich

Wraz z rankingiem ogłosiliśmy też listę wschodzących gwiazd polskiej branży płatniczej. To panie, które w sektorze płatności pracują od niedawna, ale zdaniem Prezydium Kapituły Rankingu mogą odgrywać dużą rolę w rozwoju płatności w Polsce w najbliższym czasie. Na liście wschodzących gwiazd znalazły się: Joanna Barbrich z KIR-u, Anna Chwedczuk i Rita K. Sobczyk z Fiserv Polcard, Anna Drabkowska z Polski Bezgotówkowej, Patrycja Sawicka z Visy oraz Joanna Wencel z SGB.

Przeczytajcie także: KNF wpisał do rejestru MIP-ów pięć spółek szelfowych

Relacja z wydarzenia Cashless Club już wkrótce w serwisie cashless.pl. Teraz natomiast publikujemy raport z rankingiem, w którym znajdziecie sylwetki wszystkich laureatek, opis metodyki rankingu oraz wypowiedzi ekspertów. Aby pobrać raport, wystarczy kliknąć baner znajdujący się poniżej. W przygotowanie tegorocznego Rankingu oraz wczorajszego Cashless Club jako partnerzy główni zaangażowały się firmy Mastercard oraz Visa. Partnerem merytorycznym była fundacja Polska Bezgotówkowa, a partnerem wspierającym – firma TAG Systems.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies