Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BNP Paribas: w kwietniu rusza II etap przenoszenia klientów biznesowych z GOonline Biznes do bankowości dla klientów detalicznych

Instytucja zapewnia, że z osobami objętymi zmianami będzie się kontaktować elektronicznie

Bank BNP Paribas poinformował, że 12 kwietnia br. rozpocznie się II etap migracji mikroprzedsiębiorców oraz rolników z systemu GOonline Biznes do bankowości internetowej GOonline. Z osobami objętymi tym procesem instytucja skontaktuje się przez bankowość elektroniczną.

Przeczytajcie także: Yazara drugim fintechem z certyfikatem PCI na softposa

Ujednolicanie systemów bankowości online w BNP Paribas rozpoczęło się już kilka kwartałów temu, o czym mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl. W czerwcu ubiegłego roku wystartował I etap migracji klientów biznesowych. Bank wyjaśnia, że celem tych działań jest poprawa wydajności i zwiększenie wygody klientów. Zmiany rozłożono w czasie, by uzyskać większą płynność całego procesu.

Przeczytajcie także: Santander dołącza do tzw. węzła krajowego

Po przeniesieniu do systemu GOonline klienci biznesowi nie utracą przyznanych już numerów rachunków. Jeżeli ktoś posiada w banku konto indywidualne i rachunek firmowy, będzie mógł korzystać z obu, logując się tylko raz (w przełączaniu się między profilami pomoże rozwijana lista).

Ujednolicenie systemów dotyczy także apki mobilnej. Aplikacja GOmobile Biznes przestanie działać, bank prosi o jej odinstalowanie 12 kwietnia. Następnie należy pobrać z App Store lub Google Play aplikację GOmobile i ją aktywować.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies