Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klientów biznesowych BNP Paribas czekają zmiany. Bank zapowiedział ujednolicenie systemów

Mikroprzedsiębiorcy i rolnicy korzystający z serwisu GOonline Biznes i aplikacji GOmobile Biznes zostaną przeniesieni do rozwiązań dla klientów indywidualnych

BNP Paribas poinformował o zmianach, na jakie muszą się przygotować klienci biznesowi, a konkretnie mikroprzedsiębiorcy i rolnicy. Za kilka tygodni ich obsługa zostanie przeniesiona z systemu bankowości internetowej GOonline Biznes do serwisu GOonline. Bank podkreśla, że zmiany dotyczą klientów, z którymi kontaktowano się w tej sprawie.

Przeczytajcie także: Compensa ułatwia zawarcie umowy ubezpieczenia na życie

Jak wyjaśnia instytucja, od 26 czerwca 2023 br. wskazani klienci biznesowi będą mogli logować się do systemu GOonline, czyli tego samego, z którego korzystają klienci indywidualni. Numery rachunków nie ulegną zmianie, a jeśli ktoś posiada w banku konta indywidualne i firmowe, będzie mógł korzystać z obu logując się tylko raz – specjalna lista pomoże przełączać się między poszczególnymi profilami.

Ujednolicenie systemów będzie też dotyczyć mobilnej aplikacji bankowej. Do obsługi kont indywidualnych i rachunków firmowych wystarczy GOmobile, bez konieczności korzystania dodatkowo z GOmobile Biznes. Zarządzanie finansami z jednego programu ma być ułatwieniem. Bank radzi klientom, by przed 23 czerwca odinstalowali apkę biznesową i pobrali z Google Play lub App Store aplikację GOmobile.

Przeczytajcie także: Cinkciarz.pl wygrywa w sądzie z konkurencją

Niedawno mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że klienci firmowi BNP Paribas skorzystają z narzędzia do liczenia śladu węglowego. Z pomocą rozwiązania Envirly biznes będzie mógł sprawdzić, jaka emisja CO2 wiąże się bezpośrednio lub pośrednio z jego działalnością. Na razie prowadzony jest pilotaż usługi dostępnej w przeglądarce internetowej.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies