Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Visa i eService przygotowały loterię olimpijską. Do wygrania są dwuosobowe wycieczki do Paryża

Łączna wartość nagród wynosi 350 tys. zł. Loteria potrwa do końca kwietnia

Visa, partner Igrzysk Olimpijskich oraz Paraolimpijskich Paryż 2024, we współpracy z firmą eService, przygotowała loterię dla przedsiębiorców korzystających z usług tego drugiego podmiotu. Potrwa ona do 30 kwietnia br., a do wygrania są nagrody o łącznej wartości 350 tys. zł.

Przeczytajcie także: Ciąg dalszy wygaszania Inteligo

Udział w loterii mogą wziąć klienci eService, którzy korzystają z maksimum trzech terminali płatniczych (ich typ nie ma znaczenia) lub internetowej bramki płatniczej (mogą używać obu tych rozwiązań). Organizator jest też otwarty na firmy, które podpiszą umowę z eService w trakcie trwania akcji i najpóźniej do 30 kwietnia przyjmą co najmniej jedną transakcję kartą Visa.

Osoby, które spełniają te warunki, powinny zarejestrować się na stronie loteriavisaeservice.pl. Za każdą przyjętą płatność kartą Visa zrealizowaną z pomocą usług eService, przedsiębiorca otrzyma jeden los. Przyznanie losu jest niezależne od wartości transakcji. Więcej informacji na temat warunków udziału w loterii można znaleźć w jej regulaminie.

Przeczytajcie także: Mastercard rozwija program Bezcenne Chwile

Jakie nagrody przewidziano w tej akcji? Siedem dwuosobowych pakietów olimpijskich. W każdym z nich znaleźć można bilety lotnicze do Paryża i z powrotem, rezerwację na pobyt oraz voucher hotelowy, przedpłaconą kartę płatniczą Visa, a także bilety wstępu na wybrane wydarzenia sportowe Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Oprócz tego, organizatorzy zapewniają transfer z lotniska oraz na lotnisko, a także opłacone bilety komunikacji miejskiej w Paryżu i upominki.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies