Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bank płaci za polecanie rachunków. W najnowszej odsłonie promocji można zdobyć do 1,5 tys. zł

Konta oferowane przez Pekao mogą polecać zarówno obecni, jak i nowi klienci banku. Akcja trwa do 15 maja

Pekao informuje o uruchomieniu kolejnej edycji programu "Polecam Przekorzystnie", w którym maksymalnie można zdobyć 1,5 tys. zł. Promocja potrwa do 15 maja br., a udział w niej mogą wziąć zarówno obecni, jak i nowi klienci banku.

Przeczytajcie także: InPost podnosi ceny dla klientów biznesowych

Do programu można przystąpić zdalnie: w aplikacji mobilnej PeoPay oraz w bankowości elektronicznej Pekao24 (jeśli ktoś nie jest klientem banku, konto również może założyć online). Uczestnik musi wyrazić zgody na przetwarzanie danych oraz marketingową i otrzyma kod polecenia, który przyda się w kolejnym etapie. Osoba, której polecono konto, podaje ów kod podczas rejestracji.

Uczestnik programu otrzyma 50 zł za każde skuteczne polecenie Konta Przekorzystnego dla młodych. Nagroda wynosząca 100 zł przysługuje za polecenie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium, a także Konta Przekorzystnego Biznes. Maksymalnie można polecić rachunki 15 osobom. Instytucja podkreśla, że nowy klient, korzystający z rekomendacji, sam może stać się polecającym.

Przeczytajcie także: Zmiany we władzach PKO BP

Nowi klienci mogą też skorzystać z XI edycji promocji "Otwórz Konto Przekorzystne online i zgarnij nagrodę". W ramach tej akcji można otrzymać od banku do 200 zł na swój rachunek. Za utworzenie konta do 3 kwietnia 2024 r. klient dostanie 50 zł. Z kolei za wykonanie minimum pięciu transakcji kartą przypisaną do konta w każdym z trzech kolejnych miesięcy można dostać 150 zł.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies