Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Więcej kolei w polskich aplikacjach. mPay sprzedaje bilety Polregio, a Koleo – vouchery Japan Rail Pass

Te drugie to bardzo wygodna forma płatności za przejazdy koleją niemal po całej Japonii

W wyspecjalizowanej w sprzedaży biletów kolejowych aplikacji Koleo pojawiła się nowa usługa – możliwość zakupu voucherów Japan Rail Pass. Umożliwiają one podróżowanie niemal wszystkimi pociągami należącymi do Japan Railways. Jest to więc rozwiązanie bardzo wygodne, zwłaszcza, że pociągi to jeden z najczęściej wybieranych przez turystów sposobów podróżowania po Japonii.

Przeczytajcie także: Bilety z Koleo można dodawać do portfela Google

Jeżeli więc wybieracie się do tego kraju, powinniście rozważyć zakup Japan RP, choć koszt nie jest niski – ceny zaczynają się od ok. 850 zł za voucher dla dziecka na 7 dni. W przypadku osoby dorosłej, która wybiera się do Japonii na 21 dni, voucher Japan RP kosztuje nawet, 4,2 tys. zł. Warto jednak pamiętać, że z małymi wyjątkami, pozwala on na wielokrotne przejazdy niemal wszystkimi pociągami międzymiastowymi i nie tylko, np. linią łączącą lotnisko z Tokio.

Przeczytajcie także: Koleo wprowadza usługę Bambetle

Ogłoszenie Koleo o rozpoczęciu sprzedaży voucherów na pociągi w Japonii zbiegło się w czasie z komunikatem operatora aplikacji mPay, w której pojawiły się bilety na przejazdy pociągami Polregio. W ten sposób operator apki wydłuża listę przewoźników, których bilety sprzedaje. Wcześniej były już na niej m.in. Koleje Małopolskie, Koleje Mazowieckie, Koleje Śląskie czy PKP Intercity. Natomiast Polregio jest największym przewoźnikiem kolejowym w Polsce.

Fot. Flickr CC-BY-NC-ND-2.0

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies