Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
E-winiety w aplikacji VeloBanku. To efekt współpracy z firmą Autopay

Nowa usługa pozwala na przejazdy płatnymi drogami w Czechach, Słowacji, Słowenii i Węgrzech

VeloBank poinformował, że w jego aplikacji pojawiły się e-winiety. Aby móc z nich korzystać, należy posiadać najnowszą wersję apki tej instytucji (wersja 3.9.2). Elektroniczne winiety pozwalają na przejazdy płatnymi drogami w Czechach, Słowacji, Słowenii i Węgrzech, a ich wdrożenie to efekt współpracy z firmą Autopay.

Przeczytajcie także: Dobry kwartał Ogniva

Klienci zainteresowani tym rozwiązaniem powinni posiadać aktywną usługę płatności za autostrady w bankowości mobilnej i dodany w niej pojazd, którym zamierzają się poruszać. Po zalogowaniu do apki wystarczy kliknąć "Usługi", "Transport", a następnie "Autostrady" i "E-Winiety". Po wybraniu odpowiedniej winiety kupujący otrzyma ją w postaci pliku PDF, który będzie mógł wydrukować lub okazać na telefonie podczas ewentualnej kontroli. Winieta jest też wysłana na adres mailowy użytkownika.

Na winiecie znajdują się dane pojazdu oraz jej okres ważności. Dostępne w aplikacji opcje winiet to 10-dniowe lub 30-dniowe dla przejazdów na terenie Czech, Słowacji i Węgier oraz opcja 7-dniowa i 30-dniowa w Słowenii.

Przeczytajcie także: Netia wprowadza usługę płatności w ciężar rachunku

Warto przypomnieć, że w ubiegłoroczne wakacje VeloBank wprowadził do swojej bankowości mobilnej usługę automatycznych płatności za przejazd autostradami A1 Toruń-Gdańsk i A4 Katowice-Kraków. Także i to rozwiązanie udostępniono we współpracy z Autopay.

Z kolei pod koniec ubiegłego roku mogliście przeczytać w cashless.pl, że za pośrednictwem serwisu internetowego Autopay można kupować także winiety i wnosić opłaty odcinkowe za poruszanie się po płatnych drogach w Austrii.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies