Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Z apką VeloBanku można wygodnie płacić za autostrady. To efekt współpracy z Autopay

Klienci VeloBanku mogą korzystać z automatycznych płatności na odcinkach A1 Toruń-Gdańsk i A4 Katowice-Kraków

VeloBank wprowadził do swojej bankowości mobilnej usługę automatycznych płatności za przejazd autostradami. Rozwiązanie udostępniono we współpracy z Autopay.

Przeczytajcie także: Darmowe przejazdy autostradami dla posiadaczy elektryków

Klienci VeloBanku mogą z pomocą aplikacji mobilnej banku regulować należności za przejazdy odcinkami A1 Toruń-Gdańsk i A4 Katowice-Kraków. Aby korzystać z tej możliwości, należy się najpierw zarejestrować w usłudze. W tym celu należy po zalogowaniu do apki wybrać zakładkę "Usługi", "Transport", a następnie "Autostrady".

Dzięki temu użytkownicy apki nie będą musieli się zatrzymywać przed bramkami, aby wnieść opłatę. Wystarczy, że podjadą pod szlaban, a system rozpozna rejestrację, otworzy szlaban i automatycznie pobierze należność po zjeździe z autostrady. W przypadku A1 kierowca może wybrać dowolną bramkę, na A4 powinien się skierować do bramek oznakowanych symbolem czarnej kamery na żółtym tle.

Przeczytajcie także: Assistance komunikacyjne w SkyCash

Warto wspomnieć, że z dostarczanej przez Autopay usługi automatycznych płatności za przejazdy autostradami mogą korzystać w swoich aplikacjach mobilnych również klienci Millennium, Pekao, ING, Pocztowego, Aliora, Santandera oraz SGB. Analogiczne rozwiązanie oferuje swoim klientom także PKO BP, przy czym w tym przypadku jest to usługa rozwijana przez należącą do banku spółkę PKO Finat.

Płatności za autostrady to kolejny VAS (value added service), czyli usługa dodana, która pojawiła się w VeloBanku. Klienci banku już wcześniej mogli m.in. za pomocą apki mobilnej kupić bilet komunikacji miejskiej czy opłacić parking.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies