Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut podnosi ceny w Wielkiej Brytanii. Co z Polską?

Zmian w cenniku powinni się spodziewać użytkownicy planów Plus, Premium oraz Metal

Revolut wprowadza zmiany w swoich płatnych planach: Plus, Premium oraz Metal, o czym poinformował m.in. serwis finextra.com. Wiąże się to z podniesieniem cen, ale fintech zapewnia, że klienci będą mogli liczyć na dodatkowe korzyści.

Przeczytajcie także: Samsung zachęca do testowania urządzeń przed zakupem

Nowy cennik w pierwszej kolejności będzie dotyczył klientów w Wielkiej Brytanii. Jeszcze w tym tygodniu mają oni otrzymać maile z informacją o wprowadzanych zmianach. O jakich podwyżkach mowa? Plan Plus, za który obecnie miesięcznie płaci się niespełna 3 funty, będzie kosztował prawie 4 funty. W przypadku Premium będzie to blisko 8 funtów zamiast obecnych niemal 7 funtów. Miesięczny koszt planu Metal wzrośnie o dwa funty – do prawie 15 funtów.

Obecni klienci korzystający z miesięcznych rozliczeń mogą na jakiś czas uchronić się przed podwyżkami – w tym celu należy jednak przejść na rozliczenie roczne przed datą podaną w mailu. Wyższe opłaty dla klientów korzystających z planów Premium oraz Metal oznaczają nowe korzyści – np. subskrypcje, z których mogą korzystać użytkownicy planu Ultra (w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać o dostępie do Tindera Gold czy NordVPN). W pakiecie bonusów wymienia się też m.in. ubezpieczenie podróżne.

Przeczytajcie także: Generali pomaga klientom chronić się przed atakami hakerów

Zapytałem przedstawiciela Revoluta o plany dotyczące cennika obwiązującego w Polsce. Z uzyskanej odpowiedzi wynika, że na razie zmiany dotyczą Wielkiej Brytanii, ale firma nie wyklucza ich wprowadzania w innych krajach Europy, w tym w Polsce.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies