Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Dostaniecie 15 proc. zniżki na hotel, ale musicie zapłacić kartą Visa Business

Za miesiąc startuje kolejna kampania, której celem jest popularyzacja kart wśród przedsiębiorców

To na razie informacja nieoficjalna. Jeżeli jednak prowadzicie biznes i zamierzacie w najbliższym czasie szukać pracownika, rezerwować hotel albo kupować sprzęt RTV/AGD, poczekajcie z tym chwilkę a zaoszczędzicie trochę pieniędzy. Akcja Visy, o której mowa, została podzielona na dwa etapy. Pierwszy startuje 1 sierpnia i polega na specjalnych ofertach przygotowanych wspólnie z dwoma partnerami Visy, czyli serwisem pracuj.pl oraz siecią hoteli Accor Hotels.

Przeczytajcie także: W kartach kredytowych coś drgnęło

I tak, zamawiając ogłoszenie na stronie pracuj.pl oraz opłacając je za pomocą karty Visa Business firmy dostaną 14 dni dodatkowej publikacji anonsu. Natomiast ci z przedsiębiorców, którzy zdecydują się zapłacić kartą za nocleg, dostaną 15 proc. zniżki w hotelach Sofitel, Novotel i Mercure oraz 10 proc. w hotelach Ibis i Ibis Style. Rabat dotyczy pobytów w obiektach zlokalizowanych na terenie Polski a rezerwacji należy dokonać do końca 2016 roku.

Drugi etap kampanii wystartuje we wrześniu. Będzie oparty na znanym już modelu polegającym na zwrocie części wydatków w formie vouchera. Za każde 500 zł wydane i opłacone Visą Business w sklepach stacjonarnych Media Markt i Saturn będzie można otrzymać kupon o wartości 30 zł.

Przeczytajcie także: Oficjalnie: Visa Inc. przejęła Visa Europe

O ile wśród klientów indywidualnych korzystanie z kart bankowych stało się powszechne, o tyle przedsiębiorcy wciąż sięgają po ten instrument płatniczy dość rzadko. Ale i tu wiele się zmienia. Dowodzić tego może fakt, że sieci hurtowni firmowych, takie jak Makro, Selgros a ostatnio także Eurocash Cash and Carry, wprowadziły możliwość płatności kartami.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies