Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa usługa od Fines. Spółka wprowadziła rozwiązanie z zakresu płatności odroczonych

Usługa Fines oferowana jest klientom m.in. stacjonarnych sklepów oraz zakładów usługowych, takich jak warsztaty mechaniczne czy salony urody

Spółka Fines wprowadziła usługę z zakresu płatności odroczonych – raty tu i teraz. Rozwiązanie kierowane jest w szczególności do klientów stacjonarnych sklepów i punktów usługowych. Firma przekonuje, że rozwiązanie sprawdzi się np. w branży beauty, gabinetach stomatologicznych i weterynaryjnych, ale też w salonach jubilerskich czy warsztatach samochodowych.

Przeczytajcie także: Banki nie są zainteresowane przejęciem VeloBanku

Aby zostać partnerem fintechu Fines i móc oferować nową usługę swoim klientom, należy w pierwszej kolejności wypełnić formularz na stronie spółki i poczekać na weryfikację. Jeśli ta przebiegnie pomyślnie, nowy partner otrzyma unikalny kod QR, który należy umieścić w punkcie obsługi w miejscu widocznym dla klientów.

Osoba zainteresowana ratami powinna zeskanować kod QR, wskazać kwotę pożyczki oraz okres spłaty i uzupełnić wniosek. Po zweryfikowaniu tożsamości klienta za pośrednictwem otwartej bankowości, przelewu lub SMS-a (jeśli klient już wcześniej korzystał z usług Fines) i pozytywnej decyzji kredytowej, następuje podpisanie umowy z bankiem finansującym raty.

Przeczytajcie także: TransactionLink pozyskał 5 mln euro na rozwój

Na razie przy oferowaniu nowej usługi z Fines współpracuje tylko jeden bank, czyli Santander Consumer Bank. Ale lista instytucji jeszcze w tym roku ma się wydłużyć. Fines podkreśla, że proces związany z udzieleniem finansowania nie jest skomplikowany, a wniosek wypełnia się w aplikacji mobilnej. Zapobiega to powstawaniu papierowej dokumentacji. Koszty związane z obsługą kredytu zależą od kilku czynników, w tym od ustaleń między Fines a sprzedawcą,

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies