Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Jedziecie na urlop za granicę? Ta aplikacja może się Wam przydać

Apka Visa Travel Tools przydatna dla posiadaczy kart płatniczych, od teraz dostępna jest także w języku polskim

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna i nie wymaga od użytkownika żadnej rejestracji. Zawiera kilka funkcji, które docenicie podczas zagranicznych podróży. Jedną z nich jest lokalizator bankomatów. Choć wydawać się może, że dziś tego typu urządzenia znajdują się niemal przy każdej ulicy to w praktyce bywa z tym różnie. Nawet w dużych europejskich miastach takich jak Paryż czy Frankfurt znalezienie bankomatu może sprawiać problem. O jak duży może to być kłopot pisałem Wam na przykład tutaj.

Przeczytajcie także: W kartach kredytowych coś drgnęło

Visa Travel Tools zawiera także kalkulator walutowy, który pomaga kontrolować koszty związane z przewalutowaniem zagranicznych transakcji kartami. Apka pozwala także na szybkie połączenie z centrum alarmowym na wypadek utraty plastiku. Jedną z jej funkcji jest również wbudowany przewodnik turystyczny. Od teraz Visa Travel Tools dostępna jest także w języku polskim.

Aplikacja Visy to element działań tej organizacji, mających na celu popularyzację używania kart płatniczych za granicą. Wśród nich znalazła się także ruszająca z początkiem lipca promocja, w ramach której turyści odwiedzający Chorwację płacąc kartami Visa w jednej z ponad 100 wybranych restauracji dostaną 10-proc. rabat na całe zamówienie a tankujący na stacjach benzynowych z logo INA otrzymają wakacyjne gadżety. Ruszyła także strona internetowa "Podróże z Visa", gdzie znajdziecie praktyczne informacje na temat specyfiki zagranicznych rynków płatniczych.

Przeczytajcie także: Bankomatowa rewolucja w metrze

– Wykorzystując różnorodne narzędzia, postaramy się przekonać podróżujących, że korzystanie z kart Visa za granicą jest równie wygodne i bezproblemowe jak w kraju, a do tego może im przynieść dodatkowe korzyści – mówi Jakub Kiwior, dyrektor ds. rozwoju biznesu i marketingu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w Visa Europe. Działania organizacji mające na celu promowanie używania kart za granicą zostaną wsparte kampanią reklamową w internecie, przygotowaną przez agencję Saatchi&Saatchi.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies