Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Moneyback nie umarł. Możecie odzyskać 5 proc. wartości domowych rachunków, opłaconych kartą

Z promocji skorzystają klienci serwisu bm.pl, którzy za prąd czy gaz zdecydują się zapłacić kartą Visa

Bm.pl to serwis stworzony i zarządzany przez trójmiejską spółkę Blue Media. Przydaje się tym osobom, którym doskwiera obowiązek comiesięcznego pamiętania o domowych rachunkach. Serwis pozwala na to, by faktury za media i inne stałe opłaty regulowały się automatycznie. O tym jak działa bm.pl, mogliście przeczytać jako pierwsi na cashless.pl przed rokiem w tekście, który znajdziecie tutaj.

Przeczytajcie także: Telekomy mogą stracić zyski z SMS-ów premium

Teraz jest dodatkowa zachęta do tego, by z bm.pl skorzystać. Od początku czerwca trwa wspólna kampania Visa i właściciela serwisu bm.pl, pod hasłem „Nie trać życia na płacenie rachunków”. Klienci, którzy zdecydują się zapisać swoją kartę Visa w serwisie bm.pl i dokonywać w ten sposób cyklicznych płatności za rachunki, otrzymają 5 proc. zwrotu za takie płatności. Kampania potrwa do 3 lipca.

Płatności cykliczne są dostępne w Polsce od dawna, jednak nie cieszą się tak dużą popularnością jak w krajach Europy Zachodniej. Ich zaletą jest wygoda – są dokonywane automatycznie i obciążają bezpośrednio rachunek karty, która została zapisana u detalisty lub dostawcy płatności. Użytkownicy, którzy decydują się na ten sposób płacenia za rachunki, mogą mieć pewność, że zawsze zostaną one opłacone na czas, o ile na rachunku karty znajdują się potrzebne środki.

Przeczytajcie także: W Polsce jest już 413 tys. terminali zbliżeniowych

Płatności za rachunki w internecie można dokonywać dowolną kartą – debetową, kredytową lub przedpłaconą, wydaną zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Transakcje tego rodzaju są traktowane jak płatności bezgotówkowe w sklepach internetowych. Nie są więc obarczone prowizją za przelew z rachunku karty.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies