Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kredyty mieszkaniowe od Revoluta coraz bliżej. Fintech szuka specjalistów od hipotek

Szef Revoluta możliwość wprowadzenia do oferty hipotek zapowiadał już rok temu. Rekrutacja na związane z takimi produktami stanowiska może wskazywać, że projekt wszedł w kolejną fazę realizacji

Revolut coraz poważniej podchodzi do możliwości poszerzenia oferty m.in. o kredyty hipoteczne. W tym celu firma poszukuje pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. Wśród nich są m.in. menedżerowie ds. kredytów i innych produktów hipotecznych. Etatów do obsadzenia jest jednak znacznie więcej.

Przeczytajcie także: mPay znów chce wydawać karty

Joe Heneghan, szef fintechu w Europie, potwierdził, że Revolut poważnie podchodzi do tych planów i dodanie do aplikacji kredytów hipotecznych jest rozważane jako kolejny krok w jej rozwoju. Na dobrą sprawę nie powinno to dziwić, bo na taki kierunek ekspansji produktowej wskazywał wiosną ubiegłego roku szef i współzałożyciel Revoluta, Nik Storonski.

Przeczytajcie także: Allegro Smart drożeje

Doniesienia o możliwym rozwoju oferty pojawiają się krótko po tym, jak okazało się, że Revolut kolejny raz będzie prezentował roczne wyniki z opóźnieniem. Firma powinna przedstawić raport za 2022 rok jeszcze we wrześniu, ale przedłużono czas na to do końca roku. Wydaje się, że oddala to na razie możliwość otrzymania przez fintech licencji bankowej w Wielkiej Brytanii. Bez tego świadczenie na rodzimym rynku usług związanych z kredytami hipotecznymi może być utrudnione. Inaczej wygląda to w Unii Europejskiej, w której Revolut korzysta z licencji bankowej wydanej przez Bank Litwy.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies