Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Smartwatche Garmin Venu 3 już dostępne. Klienci mogą liczyć na asystenta snu i płatności zbliżeniowe

Producent dodał też do urządzenia oprogramowanie monitorujące treningi użytkowników wózków inwalidzkich

Garmin wprowadził do oferty nowe smartwatche z serii Venu. Urządzenia różnią się rozmiarem, ale nie ceną – oba dostępne są za niespełna 500 euro (ok. 2330 zł). Zegarki wyposażono w wyświetlacz AMOLED oraz akumulator, który w trybie zegarka zapewnia działanie do 14 dni (w przypadku mniejszego urządzenia jest to 10 dni). Smartwatchami można płacić zbliżeniowo za pomocą Garmin Pay.

Przeczytajcie także: ING udostępnił kalkulator śladu węglowego

Model Venu 3 posiada kopertę w rozmiarze 45 mm, a Venu 3S wyposażono w 41-mm kopertę. Ramkę wykonano ze stali nierdzewnej, a obudowę z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym, do tego dołączono silikonowy pasek. Po sparowaniu ze smartfonem zegarki umożliwiają odbieranie maili, SMS-ów i alertów, ale też połączeń telefonicznych. Producent nie zapomniał o funkcjach bezpieczeństwa: powiadomienie o incydencie może wywołać sam użytkownik lub zostanie ono wysłane automatycznie do kontaktów alarmowych, gdy urządzenie wykryje incydent.

Zegarki z serii Venu 3 mogą monitorować zdrowie użytkownika przez całą dobę. Dotyczy to pomiarów tętna, oddechów, saturacji czy poziomu stresu. Funkcja Body Battery monitoruje poziom energii w ciągu dnia, wskazując najlepsze pory na aktywność i odpoczynek. Klient może też liczyć na asystenta snu, który śledzi m.in. fazy snu, drzemki i udziela wskazówek co do zalecanej ilości snu.

Przeczytajcie także: Liczba klientów mobile only w bankach przekroczyła 15 mln

Fani aktywności sportowych mogą liczyć na ponad 30 wbudowanych aplikacji monitorujących: chodzenie i bieganie, jazdę na rowerze i pływanie, treningi dla użytkowników wózków inwalidzkich. Ta ostatnia funkcja pozwala rejestrować dzienną liczbę pchnięć kół, przypomina o zmianie rozłożenia masy ciała oraz oferuje zestawy aktywności i treningów dostosowanych do jazdy na wózku. Bezpośrednio na zegarku można zaprogramować treningi interwałowe i skorzystać z przewodnika medytacji. Więcej informacji na temat obu produktów można znaleźć na stronie producenta.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies